Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: GryOnline
Liczba stron: 191
Rozmiar 14,3 MB
Data premiery: 2016-06-14
Tytuł: Total War: Warhammer - poradnik do gry
Autor: Bugielski Jakub
Wydawnictwo: GryOnline
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 191
Data premiery: 2016-06-14
Rok wydania: 2016
Format: PDF (ADE) UWAGA! Ebook chroniony przez Adobe DRM.Otworzysz go za pomocą Adobe Digital Editions (ADE) więcej ›
Liczba urządzeń: 6 + 1/rok
Drukowanie: nieograniczone
Kopiowanie: brak
Indeks: 19795508

Opis

Opisany został także nowy mechanizm dla gier z serii total war, czyli czary, wpływ wiatrów magii, jak i ogólne porady dotyczące wykorzystywania zaklęć.. Uwaga! ebook chroniony przez adobe drm. poradnik do gry "total Total War: Warhammer - poradnik do gry Pobierz war: warhammer" zawiera wszystkie informacje potrzebne do pełnego zrozumienia tego rozbudowanego i wymagającego tytułu. poradnik do gry "total war: warhammer" zawiera przede wszystkim praktyczne porady dotyczące zarządzania królestwem i prowadzenia bitew. Znajdziesz w nim również szczegółowe opisy wszystkich frakcji i wchodzących w ich skład jednostek. Poradnik do gry "total war: warhammer" zawiera: opis wszystkich dostępnych w grze frakcji: imperium, krasnoludów, zielonoskórych, wampirów i chaosu, dokładne omówienie wszystkich kluczowych elementów rozgrywki - poruszania się po mapie, rozwoju państwa, prowadzenia dyplomacji i przeprowadzania walk i oblężeń, porady ogólne związane z samą rozgrywką, a także z nowym mechanizmem w serii total war - magią, porady dotyczące zarządzania państwem i planowaniu działań długoterminowych, szczegółowy opis wszystkich dostępnych w grze misji fabularnych, dla każdej z frakcji, porady pomocne przy rozgrywce wieloosobowej, spis i opis wszystkich dostępnych w grze osiągnięć, wraz z informacjami pomocnymi w ich zdobyciu. Dodatkowo, w poradniku zawarto szczegółowy opis wszystkich dostępnych w grze frakcji: imperium, krasnoludów, zielonoskórych, wampirów i chaosu, wraz z dostępnymi dla nich jednostkami, budynkami, drzewkami technologicznymi, czy różnicami pomiędzy frakcjami.

Otworzysz go za pomocą adobe digital editions (ade) . Poradnik stworzony został w oparciu o poziom trudności Total War: Warhammer - poradnik do gry Pobierz "b. Co więcej, w poradniku znajdziesz opis wszystkich misji fabularnych dostępnych dla każdej z frakcji, wraz ze wskazówkami pomocnymi do ich ukończenia. "total war: warhammer" to dziesiąta już odsłona popularnej serii gier studia creative assembly, która łączy elementy zarządzania państwem w systemie turowym z efektownymi bitwami prowadzonymi w czasie rzeczywistym. Jednakże, przeciwieństwie do poprzednich gier studia, akcja tytułu rozgrywa się w mrocznym świecie fantasy, który znany jest z gier bitewnych i fabularnych przygotowanych przez firmę games workshop. Nie zabrakło tutaj oczywiście porad dotyczących sprawnego poruszania się po mapie świata, prowadzenia bitew i oblężeń, zarządzania prowincjami, czy dyplomacji z innymi frakcjami. Poradnik zamyka spis dostępnych w grze osiągnięć, wraz z informacjami pomocnymi w ich odblokowywaniu.

Znajdziesz tutaj praktyczne porady dotyczące wszystkich występujących w grze mechanizmów - ładu publicznego, spaczenia, czy utrzymywania wydajnej gospodarki. Wysoki", jednak wszelkie różnice w poziomach zostaną zaznaczone w tekście.

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen - poradnik do gry
Alpha Protocol: Szpiegowska gra RPG - poradnik do gry
Lego Gwiezdne Wojny. Przebudzenie Mocy. Poradnik do gry
Persona 5. Poradnik do gry
Minecraft: Story Mode - The Order of the Stone - poradnik do gry
Mad Max - poradnik do gry
Bloodborne - poradnik do gry
Harry Potter i Więzień Azkabanu - poradnik do gry
RimWorld - poradnik do gry
Endless Space 2 - poradnik do gry
Torment: Tides of Numenera. Poradnik do gry
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - poradnik do gry