Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Liczba stron: 464
Rozmiar 9,3 MB
Data premiery: 2016-04-18
Tytuł: Adept
Autor: Przechrzta Adam
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 464
Data premiery: 2016-04-18
Rok wydania: 2016
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 19491004

Opis

warszawa, demony i carscy oficerowie. Pokazane jest również, że w obliczu ogólnego zagrożenia, ludzie - wydawać mogłoby się absolutnie sobie przeciwni - - mogą ze sobą współpracować w celu zażegnania większego zła - jak rudnicki i samarin. Identyczne strefy goszczą w moskwie i petersburgu.. Doceniam oryginalny pomysł, ciekawie rozwijającą się akcję. Polski alchemik olaf rudnicki oraz oficer elitarnej carskiej gwardii, muszą zmierzyć się z Adept Pobierz zagrożeniem, stawiając na szali nie tylko życie. . Pojedynki, zakazane eksperymenty i narastające wrzenie w mieście, prowadzą do finału, którego nikt się nie spodziewa. Interesujący, nietuzinkowi bohaterowie opowieści , niektóre osoby bardzo tajemnicze wzbudzające szczególne zainteresowanie, a to wplecione w rzeczywistą historię i historyczne postacie.

. Już czytam kolejną część - "namiestnika".. W środku miasta pojawia sie enklawa, Adept Pobierz otoczona murem nabitym srebrnymi prętami. Zaciekawił mnie opis tej książki - warszawa pod rosyjskim zaborem z dzielnicą do której przenikają stwory z ciemnych czeluści innych wymiarów czasoprzestrzeni. Nikt nie wie skąd się wzięła, dlaczego zmienia się tam układ ulic i wygląd kamienic. . Do strefy zapuszczają się jedynie carskie patrole i alchemicy w poszukiwaniu składników do swoich eksperymentalnych leków. Nie jest to jednak lektura, do której powrócę, by przeczytać ponownie choćby jej fragment..

Stolica polski po okupacją rosyjską, początek xx wieku. Barwnie odmalowany słowami świat który nigdy nie zaistniał - ale jeżeli rozpuścimy wodze wyobraźni - możemy w nim się zagłębić. Pozornie normalne życie tuż obok emanacji wynaturzonego świata pełnego potworów. I dobrze, że sięgnąłem po tę pozycję. Obydwie książki pana adam przechrzty czyta się dobrze.

Nigdziebądź
Raven. Tom 1. Biały kruk
Kroniki królobójcy. Tom 2. Strach mędrca. Część 2
Igrzyska śmierci. Tom 2. W pierścieniu ognia
Tyrael. Zaprzeczenie
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3. Nawałnica mieczy. Część 2. Krew i złoto
Igrzyska śmierci. Tom 1
Lód
Malowany człowiek. Księga 1
Wojna w blasku dnia. Księga 2
Kolory sztandarów
Opowieści z meekhanskiego pogranicza. Północ-Południe