Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Liczba stron: 379
Rozmiar 4,5 MB
Data premiery: 2015-12-21
Tytuł: Paradoks czasu
Autor: Zimbardo Philip, Boyd John
Tłumacz: Cybulko Anna, Zieliński Marcin
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 379
Data premiery: 2015-12-21
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 18755886

Opis

Z recenzji prof. Jest przy tym napisana prostym i eleganckim językiem i nie wymaga od czytelnika specjalistycznej wiedzy. Ukazują emocjonalne aspekty subiektywnego strumienia czasu - miłość i szczęście, które urzeczywistniają się w niepokojącym otoczeniu biznesu i polityki. Marii materskiej . Możesz być wyluzowanym hedonistą, czy też żwawo pnącym się do góry, pracoholikiem typu Paradoks czasu Pobierz a, czas ma znaczenie. Twój czas jest cenny. jak odzyskać dzień wczorajszy, cieszyć się dniem dzisiejszym i zapanować nad dniem jutrzejszym? fascynująca lektura o znaczeniu czasu w życiu każdego z nas.

Odbywasz tę podróż tylko raz, jest więc niezwykle istotne byś wykorzystał ją możliwie jak najlepiej. Jest to w najlepszym wydaniu popularyzacja badań psychologicznych na niebłahy temat, obchodzący każdego myślącego człowieka". Czy jesteś samotną matką, dyrektorem, nauczycielem, studentem, czy więźniem, czas ma znaczenie. Niezależnie od tego, czy pijesz w Paradoks czasu Pobierz samotności, czy też jesteś przywódcą narodów, czas ma znaczenie. Książka ta jest przewodnikiem po tym, jak inwestować w swoją przyszłość.. Fragment tekstu "mamy do czynienia z naukową publikacją z zakresu psychologii społecznej, która może być użyteczna dla wszystkich. Pokazują, jak dzięki świadomemu doświadczaniu przemijania zadbać o lepsze zdrowie, bardziej dochodowe inwestycje, błyskotliwą karierę i większą radość w relacjach osobistych.

Czas ma znaczenie, nieważne kim jesteś, gdzie mieszkasz, ile masz lat i czym się zajmujesz. Czym jest teraźniejszość, kiedy to w mgnieniu oka dzieje się wszystko, co rzeczywiste? czym staje się przyszłość widziana przez okulary teraźniejszości? w końcu - czym jest przyszłość, gdy uwzględnimy czas, jaki nadejdzie po naszej śmierci? autorzy zadają te pytania, przyglądając się upływowi życia ludzkiego i strukturze zmiany.

Trwała przemiana. Co nauka mówi o tym, jak medytacja zmienia twoje ciało i umysł
Oczami psa. Co psy wiedzą, myślą i czują
W obronie Kory i wolności
Jak pisać? Razem czy osobno?
Koncepcja edukacji fizycznej. Zdrowie-sport-rekreacja
Stoicyzm uliczny. Jak oswajać trudne sytuacje
Ty Myśl. Inaczej zrobią to za Ciebie...
Pełna MOC życia. Jeśli o czymś w życiu marzysz - sięgnij po to
Polacy są najlepsi. Wspomnienia kanadyjczyka z Dywizjonu 303
Roman by Polański
Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania z nowoczesną formą
Seks dla bystrzaków