Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 168
Rozmiar 12,7 MB
Data premiery: 2015-11-13
Tytuł: Artur Rojek. Inaczej
Autor: Rojek Artur
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 168
Data premiery: 2015-11-13
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 18550924

Opis

W rozmowie z aleksandrą klich artur Artur Rojek. Inaczej Pobierz rojek oprowadza nas po swoim dzieciństwie na granicy wielu różnych światów, wprowadza za kulisy funkcjonowania rockowego fenomenu pod nazwą myslovitz, prowadzi w głąb swoich tekstów, opowiada, o czym mówi, kiedy mówi o muzyce, pływaniu, bieganiu, byciu sobą i byciu z innymi. . Jednym z najważniejszych głosów polskiego rocka, który zmienił pisanie tekstów w żywą, ostrą poezję.twórcą off festivalu, najbardziej otwartego na nową muzykę miejsca w polsce. Książka zabrała mnie w podróż do wcale nie tak spokojnego życia artura rojka. To opowieść o chłopaku ze śląskiego familoka, który musiał siebie porzucić, żeby w końcu siebie odnaleźć. Do tej drugiej grupy niewątpliwie należy artur rojek, który w książce „inaczej” rozmawia z aleksandrą klich. Rojek jest każdym z nich. Forma wywiadu sprawia że nie można się od niej oderwać.

kim jest artur rojek? chłopakiem ze śląska, który wymarzył sobie, że w mysłowicach można grać jak w manchesterze.. . No i jeszcze: nie możesz być tylko „tym kolesiem z myslovitz”. Więcej na http://kulturalnadzielnica.blogspot.com/. . Są artyści, którzy chętnie dzielą się swoją prywatnością, są aktywni na portalach społecznościowych, na bieżąco informują media o zmianach w życiu prywatnym i zawodowym, tłumacząc te działania potrzebą stałej obecności w świadomości swoich odbiorców. Ale jest również kimś innym. Przeczytałam Artur Rojek. Inaczej Pobierz ją w jeden wieczór i pewnie do niej wrócę..

Liderem najważniejszej polskiej kapeli przełomu tysiącleci, któremu było jednak za ciasno w rockowym składzie, więc wybrał własną drogę. Polecam!!!. Są jeszcze inne, równie ważne zasady: nie wierz w sztuczny świat, w którym wszystko zamienia się Artur Rojek. Inaczej Pobierz w sukces. Odkrywa przed nami wiele ciekawostek zza kurtyny muzyka, które też otworzyły mi oczy na wiele spraw (nigdy wcześniej nie myślałam o koncertowaniu czy tworzeniu muzyki pod takim kątem - ale nie chcę za dużo zdradzać, przeczytajcie!;)) naprawdę świetna książka! bardzo mnie zaciekawiła, zainspirowała, od czasu, gdy ją przeczytałam zatrzymuję się przy każdej - zasłyszanej w radio czy na ulicy - piosence myslovitz, rojka, a przyznać muszę, że nigdy nie byłam jakąś ich gorliwą fanką. To znacznie więcej niż biografia rockowego muzyka. Na takie wywiady się czeka, będąc ciekawym każdego zawartego w nich zdania. Zawsze kimś innym, bo najważniejsza z zasad, jakimi kieruje się w życiu, brzmi: przekraczaj samego siebie, idź, biegnij, płyń zawsze własną drogą. .

Książka odkrywa wiele nieznanych dotąd faktów dotyczących artura rojka - począwszy od dzieciństwa, inspiracji na teksty po historie z życia myslovitz. Na szczęście, jest też druga grupa: osób publicznych, które ostrożnie dawkują swoją medialną obecność, namówić je na rozmowę, czy wystąpienie publiczne to sztuka. Z reguły osiągają tym, przeciwny do zamierzonego, efekt „wyskakiwania z każdej lodówki”, wywiady z nimi nużą powtarzalnością wątków, z czasem przestają być interesujący, gdyż ma się wrażenie, że odkryli już wszystkie karty. Mimo wielkiej sławy i mojego odwiecznego wrażenia, że artur jest trochę snobistyczny, narcyzowaty, okazuje się, że jest po prostu normalny - trzyma się swoich zasad i wartości, przyznaje, że nie jest idealny i też ma swoje lęki, słabości, gorsze i lepsze dni. Poza tym, książka jest świetnie wydana! podróż! tak bym określiła tą książkę.

Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż
Tischner. Podróż
Marlena. Błękitny anioł w garniturze
Wspomnienia z martwego domu
Jak oglądać piłkę nożną
Freddie Mercury i ja
Dziewczynka z walizki
Dzienniki więzienne
Joanna Jędrzejczyk. Wojowniczka
Księżna Diana. Miłość, zdrada, samotność
Jak przejąć kontrolę nad światem, nie wychodząc z domu
Na wskroś piękna. Historia Heleny Modrzejewskiej