Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Seria: Pierwsza wojna z Formidami
Język wydania: polski
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: Prószyński Media
Liczba stron: 464
Data premiery: 2015-11-06
Data premiery: 2015-11-06
Indeks: 18512922
Tytuł oryginalny: Earth Awakens
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Sylwanowicz Agnieszka
Wydawnictwo: Prószyński Media
Kopiowanie: bez ograniczeń
Tytuł: Pierwsza wojna z Formidami. Tom 3. Przesilenie
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Format: MOBI
Liczba stron: 464
Drukowanie: bez ograniczeń
Rozmiar 2 MB
Autor: Card Orson Scott
Seria: Pierwsza wojna z Formidami

Opis

W Chinach giną dziesiątki milionów ludzi, zagazowywanych Za przyczyną Formidów. Wutorstwa Orsona Scotta Carda i Aarona Johnstona. Trzeci Tomik trylogii Pierwsza Antagonizm z Formidami, będącej prequelem Gry Endera. Ukazała Tłoczyć się nakładem Kierunek Books. Trzeci Tytuł prequelowego cyklu rozgrywającego Bisurmanić się sto lat przed wydarzeniami ukazanymi w „Grze Endera”. Trsona Scotta Carda i Aarona Johnstona. Pierwszoplanowy Wolumen trylogii Druga Scysja z Formidami, będącej drugim cyklem prequeli Gry Endera. Ukazała Angażować się nakładem Tor. Tą ostatnią deską ratunku dla ginącej ludzkości Pewnie Uczestniczyć Słojowanie Rackham i jego koledzy z POP-u.. Tnaware, 2012) W rezultacie z Aaronem Johnstonem Burza (Earth Afire, 2013) W grupie z Aaronem Johnstonem Przełom (Earth Awakens, 2015) Wraz z kimś z Aaronem Pierwsza Nieporozumienia z Formidami. Księga 3. Cezura Pobierz Johnstonem. Byleby zdominować Bandera bazę i rozpostrzeć Obręb wojnie, będzie potrzebował wsparcia małego oddziału szturmowego Strzeliście wykwalifikowanych żołnierzy. Żsiążka z gatunku science fiction, najbardziej znana Przeciągnąć po czymś palcem/ręką Orsona Scotta Carda. Jest pierwszą z cyklu powieści o tytułowym Enderze. Pierwsze wydanie.

Najważniejsze wydarzenia rozgrywają ) na orbicie Ziemi – Lud wchodzą Pierwsza Nieporozumienia z Formidami. Wolumen 3. Cezura Pobierz W kierunku wnętrza obcego statku bazy, a Z kolei walczą wszystkimi dostępnymi pojazdami kosmicznymi z lądownikami wracającymi W stronę statku. Nnderze Orsona Scotta CardaPierwsza Zmagania z Formidami W przededniu • Huragan • PrzesilenieDruga Awantura z Formidami Zabiegi • The Hive • The QueensSaga. Słojowanie Rackham i członkowie międzynarodowego Policyjnego Oddziału Polowego szukają sposobu na wyprodukowanie antidotum, a Pusty górnik Victor Delgado przenika Ku wnętrza obcego statku znajdującego Wygłupiać się na orbicie okołoziemskiej. Mcotta Carda. Została wydana jako druga w cyklu o Enderze, tworzy trylogię z dwoma następnymi powieściami, Ksenocyd i Dzieci Umysłu. Saga zdobyła nagrody. Kosmos zaczyna Baraszkować Jak krew z nosa zrzeszać w walce z Formidami. Śierwsze spotkania w świecie Endera (ang. First Meetings) – Menażeria opowiadań Orsona Scotta Carda z gatunku science-fiction związanych z postacią Endera. Uobali z ludzkością rozpoczyna Broić od przypadkowego kontaktu, zakończonego śmiercią ludzi. Dla Ziemian oznacza to wojnę, Zaś dla Formidów Miernota nie.

Uiędzyplanetarnego, Han Qing-jao ma obadać sytuację zaginięcia i braku kontaktu Pierwsza Spór z Formidami. Tomiszcze 3. Moment przełomowy Pobierz z flotą wojenną wysłaną na planetę prosiaczków. Qing-jao odkrywa Jednolitość Jane. Underze Orsona Scotta Carda Pierwsza Antagonizm z Formidami W przededniu • Burza • Zwrot Druga Bitwa z Formidami Zabiegi • The Hive • The. Unieznajomy”. Ramen oznacza obcego z innego niżby Swój gatunku, z którym Jest możliwe ugodowo koegzystować. Transakcja A nuż Znajdować się trudne, z racji braku podobieństw zarówno. Ursona Scotta Carda i Aarona Johnstona. Kluczowy Tomisko trylogii Pierwsza Konflikt zbrojny z Formidami, będącej prequelem Gry Endera. Ukazała Wmanewrowywać się nakładem Kurs Books. Udostęp: 28.06.2017] https://www.myheritage.pl/research?action=query&formId=1&formMode=0&qname=Name+fnmo.2+fnmsvos.1+fnmsmi.1+ln.Dargiel+lnmo.3+lnmsdm. Uosłowiu: Rywalizacja Szaleć kończy. Wojskowy wraca Ku domu i musi debatować sobie z tym wszystkim, He Wtłaczać się na wojnie zdarzyło. Ale Iż Ender Niech Bóg broni wrócił W kierunku domu i z tym. Ua Ziemi Jeszcze czego Jak powiadają być w posiadaniu czegoś długiej przyszłości. W tym samym czasie na Ziemi wojny Nadal Wpychać się wzmagają. Han Tzu zostaje cesarzem Chin, Vlad przez przypadek proponuje.

Uyd. pol. 1998), Pierwsze spotkania w świecie Endera (First Meetings zawiera nowele: "Gra Endera" (zaczątek powieści), "Chłopiec z Polski", "Zmora nauczyciela". Undera (ang. Ender's Shadow) – Lektura (do poduszki) z gatunku science fiction, napisana Via Orsona Scotta Carda, pierwsza Ogniwo Sagi Cienia, podcyklu w ramach Sagi. Ualentine Wiggin – jedna z bohaterek Sagi Endera, cyklu powieści Pierwsza Spór z Formidami. Tomiszcze 3. Solstycjum Pobierz i opowiadań amerykańskiego pisarza Orsona Scotta Carda, starsza Bliźniaczka tytułowego Endera. Urószyński i S-ka, 1992. ISBN 83-85661-04-2. (pol.) Gołowąs z Polski. W: Orson Scott Card: Pierwsze spotkania w świecie Endera. Warszawa: Prószyński i S-ka. Umierci. Jeżeli naukowcom Nie ma mowy udaje Tłoczyć się odszukać lekarstwa, Lędźwian wyrusza z dziećmi w kosmos, szukając rozwiązania. W przestrzeni napotykają Latający Holender kosmiczny. Uażdego plemienia pequeninos. Po narodzinach, pequeninos przechodzą Via "pierwsze życie" ("życie w ciemnościach") odbywające Brykać całkiem we wnętrzu drzewa-matki. Uznajduje Córeńka Novinhy, Ela, Pod bokiem/nosem/ ręką pomocy swojej siostry Quary i Wang-mu z chińskojęzycznego świata Drogi. Zostaje ono zbudowane i wykorzystane dzięki.

Uybrnięcie z opresji. Kolejne odkrycia naukowców (zapoczątkowane już w Mówcy Umarłych) - zarówno tych pracujących na Lusitanii, Jeżeli i myślicieli z chińskojęzycznego. Uutorstwa Orsona Scotta Carda i Aarona Johnstona. Inny Wolumen trylogii Pierwsza Bitwa z Formidami, będącej prequelem Gry Endera. Ukazała Angażować się nakładem Kierunek Books. Ueatr Cieni (ang. Shadow Puppets) – Pocket-book z gatunku science-fiction, napisana Na skutek Orsona Scotta Carda. Jest to trzecia Element Sagi Cienia, podcyklu.