Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio EMKA
Liczba stron: 670
Rozmiar 11,9 MB
Data premiery: 2015-10-26
Tytuł: Money. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności
Tytuł oryginalny: Money. Master the game
Autor: Robbins Anthony
Tłumacz: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio EMKA
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 670
Data premiery: 2015-10-26
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 18452044

Opis

Najnowsza książka tony’ego robbinsa, pierwsza po niemal dwudziestoletniej przerwie, odnosi się do tematu, który dotyka wszystkich: jak zapewnić sobie – i swojej rodzinie – pełnię finansowej wolności.na podstawie licznych badań i rozmów z ponad pięćdziesięcioma światowymi ekspertamiw dziedzinie finansów (takimi jak carl icahn, charles schwab, ray dalio, steve forbes) tony robbins opracował prosty siedmioetapowy plan gwarantujący finansową wolność.książka tony’ego robbinsa, napisana klarownym językiem, wypełniona jest inspirującymi opowieściami, dzięki którym nawet najbardziej skomplikowane operacje finansowe stają się jasne i wykonalne. Dla laika ta książka wydaje się zbyt ciężka. Efekt: wiele osób się wzbogaci. Rentowność naszych obligacji czy lokat nigdy nie będzie, tak opłacalna jak tam, wiec konstrukcja naszego docelowego portfela mija się z celem. Na lekturze skorzystają wszyscy czytelnicy – niezależnie od osiąganych dochodów. Szkoda tylko ze koszyk bezpieczny oparty jest na rynku amerykańskim. osiągnięcie Money. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności Pobierz prawdziwej finansowej wolności nie jest skomplikowane.. .

To prosta i sprawdzona droga do finansowej wolności.tony robbins prowadził sesje coachingowe dla ponad 50 mln ludzi w przeszło 100 krajach.ponad 4 mln uczestników Money. Mistrzowska gra. 7 prostych kroków do finansowej wolności Pobierz wzięło udział w jego całodniowych programach szkoleniowych. . Książka ta pomoże wam skorzystać z możliwości, które umykają uwadze wszystkich, oraz uniknąć kosztownych błędów popełnianych na co dzień przez miliony ludzi. Konkretne strategie do odniesienia wolności finansowej. Oprah winfrey nazywa go „superczłowiekiem – katalizatorem zmian”. Ogólnie mówiąc ciekawa książka, ale nie do końca spełniająca swoją role na polskim rynku. Dotąd jednak tylko najpotężniejsi i najbardziej ustosunkowani mieli dostęp do odpowiedniej wiedzy i właściwych instrumentów. Tak czy inaczej polecam, bo jest co czytać, a wiedzy w naszym życiu nigdy zbyt wiele..

. Aczkolwiek jeżeli chodzi o strategie na giełdzie bardzo fajnie opisane. Odrzucą finansowe mity, co umożliwi im skuteczne działanie. Z pewnością warto ją przeczytać, jeśli ma się chociaż odrobinę pojęcia o inwestowaniu, giełdzie czy papierach wartościowych i innych dokumentach..

Zarobić milion, idąc pod prąd
Twoja firma w social mediach. Podręcznik marketingu internetowego dla małych i średnich przedsiębiorstw
Nowy jednominutowy menedżer
Najbogatszy człowiek w Babilonie
Jak pisać, żeby chcieli czytać i kupować. Copywriting & Webwriting
Sprzedaż bez sprzedawania. Psychologia dobrego wpływu na klienta
Analiza techniczna dla bystrzaków
Przemiana. Jak sprawić, by reszta twego życia była jeszcze lepsza
Pigułka przywództwa. Brakujący element motywujący ludzi
Maksimum osiągnięć
Siła sekretu. Praktyczny poradnik programowania przyszłości
HR Business Partner. Rola, filary, perspektywy