Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wymownia
Liczba stron: 21
Rozmiar 0,9 MB
Data premiery: 2015-10-20
Tytuł: Farminkowo. Die Flügel. Niemiecki dla dzieci
Autor: Celińska Barbara
Tłumacz: Prętkiewicz Hubert
Wydawnictwo: Wymownia
Język wydania: polski, niemiecki
Język oryginału: polski
Liczba stron: 21
Data premiery: 2015-10-20
Rok wydania: 2015
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 18423174

Opis

Dzieci, pochłonięte słuchaniem o wydarzeniach mających miejsce w farminkowie, zaczynają mimochodem rozumieć słówka, zwroty i Farminkowo. Die Flügel. Niemiecki dla dzieci Pobierz wierszyki niemieckie, które zwierzęta z farmy doskonale objaśniają poprzez swoje reakcje. Kupiłam dwa opowiadania uczące niemieckiego. w pliku znajdują się: fascynująca opowieść, która uczy języka niemieckiego kolorowanki autorki do wydruku mieszkańcy farminkowa, bohaterowie stworzeni przez barbarę celińską, to barwne, sympatyczne i mądre postaci, które, opowiadając o swych fascynujących przygodach, zapoznają jednocześnie dzieci z językiem niemieckim. . Książeczkę warto zatem wydrukować, gdyż dzięki temu dziecko otrzyma nietuzinkowe grafiki autorki do samodzielnego pokolorowania (wielkość a4).barwne przygody i dobra zabawa są jedyną gwarancją uwagi dziecka. Nie polecam, nic w tej książeczce nie ma przydatnego.... „die flügel”). .

Dlatego też farminkowo jest miejscem magicznym, w którym zwierzęta i rośliny mają głos, a charaktery i przygody bohaterów są z jednej strony zróżnicowane i niesamowite, a z drugiej nawiązują do codziennej rzeczywistości znanej każdemu człowiekowi.. Wszystko zgodne z opisem, jestem zadowolona więc polecam.. Mówiący po niemiecku pan szyszek pozwolił mu dowiedzieć się, że „(…) na świecie zawsze znajdą się takie przyjazne sosny, które dzielą się swą mądrością nawet wtedy, kiedy zupełnie nie rozumiemy ich języka.” mowa ludzi dorosłych bywa dla dziecka takim właśnie językiem obcym, który kryje w sobie wiele cennych tajemnic i wskazówek.zapraszamy do zapoznania się również z innymi bohaterami z farminkowa. Wszystkie opowiadania dostępne są w różnych wersjach językowych (np. Polsko-angielskiej, polsko-niemieckiej), by dzieci miały możliwość uczenia się tego języka obcego, który jest im potrzebny.do poszczególnych języków dostosowano kolory okładek: angielski – okładka beżowa niemiecki – okładka niebieska francuski – okładka różowa w przygotowaniu inne języki.przygody bohaterów z farminkowa dostępne będą również w postaci audiobooków. Nabywanie umiejętności mówienia w języku obcym nie odbywa się jednak kosztem Farminkowo. Die Flügel. Niemiecki dla dzieci Pobierz rozumienia fabuły opowiadań. Wierszyki są przyjemne dla ucha, gdyż są rymowane – w sposób nieskomplikowany, a tym samym ułatwiający zapamiętywanie przetłumaczył je na język niemiecki pedagog, nauczyciel języka niemieckiego, tłumacz, hubert prętkiewicz.opowieść ponadto wzbogacona została ilustracjami autorki oraz kolorowankami dla dziecka.

Słuchając ich dziecko słabsze wzmocni swój charakter, a silne nauczy się tolerancji wobec wszystkich istot, którym potrzebna jest ludzka pomoc.„farminkowo. Die flügel” to opowieść o małym ptaku imieniem kleiner, którego natura pozbawiła możliwości latania, który jednak odkrył, iż przede wszystkim to wiara dodaje skrzydeł. Historie bohaterów farminkowa napisane są po polsku, jednakże w ich treść umiejętnie wpleciono fragmenty w języku niemieckim. Opowiadania mają wartość wychowawczą, niektóre z nich mogą pełnić także funkcje bajek terapeutycznych odpowiednich dla dzieci pełnych obaw, słabszych, dotkniętych kalectwem (np. .

Krok po kroku poznajemy Białoruś. Język. Kultura. Krajoznawstwo Крок да кроку знаёмімся з Беларуссю
Japoński. Rozmówki z wymową i słowniczkiem
Business English Magazine. Polite and Dyplomatic Language
Niemiecki. Niezbędne zwroty i wyrażenia. Poziom A2-B1
Francuski na obcasach. Kurs języka francuskiego
Nie ma róży bez kolców
Angielski. Czasy gramatyczne. Podręcznik z ćwiczeniami
Job interview. Rozmowa kwalifikacyjna
Niemiecki. Język prawniczy w 40 lekcjach. Deutsche juristische Fachsprache in 40 Lektionen
Focus. Angielska gramatyka: przedimki i rzeczowniki. Zestaw 1
Wall Street Story. Angielski thriller z ćwiczeniami
Jądro ciemności / Heart of Darkness