Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy PWN
Liczba stron: 241
Rozmiar 22,2 MB
Data premiery: 2015-09-25
Tytuł: O jeden ląd za daleko
Autor: Fischbach Jarosław
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy PWN
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 241
Data premiery: 2015-09-25
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 18247787

Opis

W ciągu trzydziestu czterech lat wędrówek razem z rodziną i znajomymi przemierzał szlaki ameryki południowej, afryki, azji i europy. Ma swój styl. Amazonia gostynińska! do teraz nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Jedną z najbardziej fascynujących historii przeżył jednak tuż obok własnego domu, płynąc skrwą lewą, rzeką, która oddziela mazowsze od kujaw. „książka jarka to typowa literatura faktu podróżniczego. Autentyczna i szczera proza powinna czytelnika zaciekawić, a może zainspirować. O jeden ląd za daleko Pobierz Na szczęście jarek nie naśladuje pana ryszarda.

jarosław fischbach zaprasza do podróży przez pustynie, puszcze, góry, morza i rzeki. Góry, pustynie, pojezierza. W książce opisuje między innymi swoje przygody w andach, himalajach, pantanalu, na kilimandżaro, ziemi ognistej, nad jeziorem titicaca, a także na nieistniejących już rozlewiskach tygrysu i eufratu. Inny walor, który zobaczyłem od razu, to różnorodność miejsc, do których dotarł autor. Zresztą autor we wstępie odwołuje się do ryszarda kapuścińskiego, swojego O jeden ląd za daleko Pobierz guru.. Z przyjemnością, której ja doznałem, dowiecie się, jak było i czy warto jechać. To dobra cecha tej książki.

Oszczędny w opisach, bardzo skoncentrowany na warstwie faktograficznej. Nierzadko odwiedzał miejsca nieznane, nieatrakcyjne dla innych podróżników albo takie, do których trudno dotrzeć. Tak więc, jeśli jeszcze nie byliście tam, gdzie autor, przeczytajcie tę pozycję uważnie. Azja, afryka, ameryki i… polska. Książkę polecam!”piotr pustelnik .

Karafka La Fontaine'a. Tom 1
Zatarty ślad. O 10 kwietnia 2010 roku
Grun­wald 1410
Stalowe drapieżniki
Barcelona - stolica Polski
Byliśmy przyszłością
Sceny rozbierane
Człowiek to człowiek, a śmierć to śmierć
Sensownik. Opowieści życiowe
Nadia więzień Putina
Wspomnienia
100 najbiedniejszych Polaków