Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: E-bookowo
Liczba stron: 375
Rozmiar 6,5 MB
Data premiery: 2015-07-15
Tytuł: Notatki maturalne Persila. Biologia
Autor: Majewski Bartosz
Wydawnictwo: E-bookowo
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 375
Data premiery: 2015-07-15
Rok wydania: 2010
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez limitu
Drukowanie: nieograniczone
Kopiowanie: nieograniczone
Indeks: 17884778

Opis

Zakres treści odpowiada aktualnemu informatorowi maturalnemu. Rewelacyjnie opracowany materiał do powtórek! szkoda, że jest dostępny tylko w pdf.... e-book przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych chcących Notatki maturalne Persila. Biologia Pobierz dobrze przygotować się do matury z biologii oraz chemii.. Polecam!. Wielu czytelników to przyszli lekarze, dentyści, weterynarze, farmaceuci, biolodzy. Bardzo dobrze podsumowuje wiadomość, są podane rzeczy, których czasami nie było w podręcznikach, a obowiązują. . .

Sam autor – jak zapewnia – dzięki notatkom jest studentem kierunku lekarskiego na uniwersytecie medycznym w poznaniu.notatki persila obejmują cały materiał wymagany do matury rozszerzonej z biologii, oparte są na podręcznikach, przy czym nie stanowią ich streszczenia. Notatki maturalne Persila. Biologia Pobierz . . . Polecam, obszerne.. . Na szczęście okazało się, że dzięki licznym schematom i obrazkom, samego tekstu nie ma aż tak wiele.

Plus także za kontakt ze sprzedającym i przesłanie bezpłatnej próbki, która ostatecznie przekonała mnie do zakupu.. Zgodnie z zapewnieniami sprzedającego, wszystkie zagadnienia opisane są w sposób zrozumiały. Na początku trochę mnie to przeraziło. . Zakup i wysyłka bezproblemowe. Wszystko dobrze wytlumaczone. Notatki Notatki maturalne Persila. Biologia Pobierz po wydrukowaniu wypełniły cały segregator.

Polecam, uważam już dziś, że bardzo mi pomogą :) do matury idealne Notatki maturalne Persila. Biologia Pobierz powtórzenie. . W sam raz na uzupełnienie swoich notatek. Bardzo przystępne.. . . .

Świetnie sporządzone notatki. . Dobra książka do matury, fajnie podsumwuje potrzebną wiedzę. Dzień przed maturką, dobra lektura do kawy. Doskonale opracowane i przygotowane materiały! czyta się lepiej niż podręcznik. Wydaje się Notatki maturalne Persila. Biologia Pobierz jednak, że dzięki swej obszerności, obejmują cały wymagany na maturę rozszerzoną materiał, dzięki czemu można zaoszczędzić na kupnie vademecum. Genialne do utrwalenia i odświeżenia wiedzy..

Polecam notatki persila. Używałam ich do szybkich powtórek przed maturą. Notatki z biologii bardzo obszerne, liczą prawie 400 stron. Myślę, że po przerobieniu tych notatek, szkolny podręcznik okaże się zbędny.

Sprawdziany. Matematyka. Klasa 6. Sukces w nauce
Zdrowie ze spiżarni. Przetwory, które leczą
Sprawdziany. Matematyka. Klasa 4. Sukces w nauce
Dieta w chorobach autoimmunologicznych
Krótka historia czasu
Astrofizyka dla zabieganych
Notatki maturalne persila. Chemia
Tabliczka mnożenia bez uczenia + gra
Moja europejska rodzina. pierwsze 54 000 lat
Anatomia zbrodni. Sekrety kryminalistyki
Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg
Schudnij z Montigniakiem