Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: GryOnline
Liczba stron: 676
Rozmiar 85 MB
Data premiery: 2015-07-06
Tytuł: Wiedźmin 3: Dziki Gon - opis przejścia i atlas
Autor: Hałas Jacek Stranger
Wydawnictwo: GryOnline
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 676
Data premiery: 2015-07-06
Rok wydania: 2015
Format: PDF (ADE) UWAGA! Ebook chroniony przez Adobe DRM.Otworzysz go za pomocą Adobe Digital Editions (ADE) więcej ›
Liczba urządzeń: 6 + 1/rok
Drukowanie: nieograniczone
Kopiowanie: brak
Indeks: 17833219

Opis

Wiedźmin 3: dziki gon jest kolejną odsłoną cenionej na całym świecie serii gier role-playing opowiadających o przygodach wiedźmina geralta. . W opisie przejścia każdego z tych questów znalazły się przede wszystkim informacje na temat sposobu jego odblokowania, zestawienie wszystkich kroków, które należy wykonać i nagrody przewidziane za jego ukończenie. . Częśc atlasowa tego poradnika skupia się z kolei na wszystkich ważnych lokacjach odwiedzanych podczas przemierzania głównych krain gry (biały sad, velen, novigrad, wyspy skellige). Na pewno bardzo pomocny przy tak dużej i rozbudowanej grze jak wiedźmin 3: dziki gon.. W części poradnika dotyczącej opisu przejścia dodane zostały także strony z listą wszystkich zadań, najważniejszymi wyborami i opisami Wiedźmin 3: Dziki Gon - opis przejścia i atlas Pobierz wszystkich zakończeń. I to drugie, to te same pliki, a zapłaciłam jak za 2 osobne :/ fajna książka, ale empik zrobił mnie na kilka złotych.

wiedźmin 3: dziki gon - opis przejścia i atlas zakończenie główne - los ciri (zakończenia) mapa velen i novigradu poboczne zadania w wolnym mieście novigrad (wolne miasto novigrad (free city of novigrad) m6 - zadania) zakończenia poboczne - losy świata (zakończenia) skompletowanie drużyny w kaer morhen zakończenia poboczne - kluczowe postacie drugoplanowe (zakończenia) wolne miasto novigrad (free city of novigrad) m6 - ważne postacie, miejsca i sekrety biały sad (white orchard) m1 - ważne postacie, miejsca i sekrety wolne miasto novigrad (free city of novigrad) m6 - zadania uwaga! ebook chroniony przez adobe drm.otworzysz go za pomocą adobe digital editions (ade) . Bardzo szczegółowy poradnik oraz atlas w formacie pdf. W przypadku bardziiej zaawansowanych zadań opis questu uwzględnia również potyczki z trudniejszymi potworami, a także podejmowane decyzje oraz ich konsekwencje. Głównym przeciwnikiem bohatera tym razem jest tytułowy dziki gon, przy Wiedźmin 3: Dziki Gon - opis przejścia i atlas Pobierz czym na drodze do finałowej konfrontacji czeka go cała masa innych przygód. Na mapkach atlasu świata zaznaczone zostały między innymi główne miasta i wioski, miejsca napotykania handlarzy i innych ważnych postaci niezależnych, miejsca odnajdywania skarbów, drogowskazy czy unikalne obszary (obozowiska bandytów, kryjówki potworów, opuszczone miejsca itp.). Zarówno do stron opisu przejścia jak i atlasu świata dołączone zostały wysokiej jakości mapy z czytelnymi oznaczeniami, które mogą okazać się bardzo pomocne na przykład w zlokalizowaniu zleceniodawcy zadania czy miejsca ukrycia poszukiwanego skarbu. Ponadto na łamach poradnika opublikowano szereg szczegółowych, obszernych map, na których zaznaczono wszystkie interesujące obiekty i lokacje gry.

W poradniku bardzo szczegółowo przedstawione zostały główne zadania, poboczne questy, opcjonalne zlecenia wiedźmińskie oraz zadania dotyczące poszukiwań skarbów.. niniejszy poradnik do wiedźmina 3: dziki gon oferuje kompletny opis przejścia wszystkich głównych i pobocznych zadań gry oraz rozbudowany atlas świata z mapami wszystkich odwiedzanych lokacji. Oznaczenia użyte w poradniku: brązowy - kolorem tym oznaczone zostały postaci niezależne oraz potwory niebieski - kolor ten użyty został do wyróżniania nazw lokacji zielony - koloru tego użytu do zaznaczania miejsc odnajdywania lub otrzymywania nowych przedmiotów pogrubiona czcionka - pogrubienie pojawia się w tych miejscach, w których znajduja się nazwa jakiegoś zadania (questu) w poradniku do gry wiedźmin 3: dziki gon - opis przejścia i atlas - zawarto kompletną solucję gry. Atlas został ponadto wzbogacony o stronę z zestawieniem najcenniejszych trofeów wiedźmińskich, które są przyznawane za zaliczanie kolejnych kontraktów. Wiedźmin 3: dziki gon - opis przejścia i atlas zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

Subnautica - poradnik do gry
Minecraft - poradnik do gry
Icewind Dale - poradnik do gry
StarCraft 2: Legacy of the Void - poradnik do gry
Rise of the Tomb Raider - poradnik do gry
Sniper Elite 4 - poradnik do gry
Icewind Dale 2 - poradnik do gry
House Flipper - poradnik do gry
Harry Potter i Czara Ognia - poradnik do gry
Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa - poradnik do gry
Crusader Kings II - poradnik do gry
Half-Life: Counter-Strike - poradnik do gry