Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: E-bookowo
Liczba stron: 95
Rozmiar 1 MB
Data premiery: 2015-07-15
Tytuł: Notatki maturalne persila. Chemia
Autor: Majewski Bartosz
Wydawnictwo: E-bookowo
Język wydania: polski
Liczba stron: 95
Data premiery: 2015-07-15
Rok wydania: 2010
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez limitu
Drukowanie: nieograniczone
Kopiowanie: nieograniczone
Indeks: 17816526

Opis

Nie są drogie i warto się w nie zaopatrzyć przed maturą."czytelnik „notatki są dobrze zrobione. 100 stron wydaje się być w sam raz. Podstawy. Krótko, zwięźle, konkretnie i na temat. Kram 5. Matura z chemii ma obecnie inne wymagania, a te notatki są stworzone pod kątem starej matury. Hassa, chemia 3. Zakres wiadomości został dobrany pod kątem Notatki maturalne persila. Chemia Pobierz nowej matury, nie ma więc w notatkach zbędnych informacji.

Rożak 3. . Rożak 2. Bardzo praktyczne ujęcie chemicznej wiedzy wymaganej do matury rozszerzonej. Oficyna edukacyjna 7. . Klimaszewska, „chemia od a do z". Błyskawiczna wysyłka, materiał zgodny z Notatki maturalne persila. Chemia Pobierz opisem, jestem zadowolony z zakupu.

Część i chemia ogólna, wyd. Notatki maturalne persila. Chemia Pobierz Notatki świetne do powtórek przed maturą. Hassa, chemia 1. Poza tym uważam, że cenniejszą umiejętnością jest praca z podręcznikiem i "wychwytywanie" ważniejszych rzeczy, niż taki skrótowiec, który bez podręcznika jest mało przydatny. K. Super przydatne. Rożak 4. Zakup i wysyłka bezproblemowe.

Poziom rozszerzony, wyd. Szkoda tylko, że nie zawierają działu "chemia organiczna", ale za tą cenę nie można wymagać wszystkiego.. R. . Oparte są na podręcznikach (spis tytułów poniżej), przy czym nie Notatki maturalne persila. Chemia Pobierz stanowią ich streszczenia. . Sam autor – jak zapewnia – dzięki notatkom jest studentem kierunku lekarskiego na uniwersytecie medycznym w poznaniu. Polecam.

„notatki persila" obejmują cały Notatki maturalne persila. Chemia Pobierz materiał wymagany do matury rozszerzonej z chemii za wyjątkiem działu „chemia organiczna”. . Poziom rozszerzony, wyd. Niestety jestem zawiedziony.. Pazdro, w. Notatki z chemi równie dobre co biologia. R. Polecam.

Poziom podstawowy i rozszerzony, wyd. Wszystkim niezdecydowanym polecam te notatki, z chemii też dobre. Czy ty też masz dość licealnych podręczników? często zawierają treści niezrozumiałe, ściany tekstu? a może nie jesteś na profilu biologiczno-chemicznym lub liceum już dawno za tobą, więc nie ma kto cię Notatki maturalne persila. Chemia Pobierz poprowadzić? szukasz czegoś do szybkiej powtórki, która uzupełni twoje braki? prawda, że wolałbyś się uczyć z źródła napisanego prostym, zrozumiałym językiem, wzbogaconego w rysunki i schematy tłumaczące nawet najtrudniejsze zagadnienia? „notatki persila" są właśnie dla ciebie! „dzięki tym notatkom zdałem maturę z chemii na poziomie rozszerzonym na 88% i dostałem się na wymarzone studia."bartosz majewski, autor „co do notatek, to bardzo je polecam. Tylko to, co potrzeba, bez zbędnego rozwodzenia się. Zakres treści odpowiada aktualnemu informatorowi maturalnemu. . Hassa, chemia 2. .

Pazdro, w.. Polecam!. Zakres rozszerzony, wyd. . Poziom rozszerzony, wyd. Notatki maturalne persila. Chemia Pobierz Myślę, że z powodzeniem mogą zastąpić podręcznik. Spokojnie można się z nich uczyć, albo korzystać z nich w ramach powtórzenia."czytelnik dlaczego właśnie ten ebook? w sieci dostępnych jest obecnie całkiem sporo notatek reklamowanych jako te „najlepsze”. Notatki z chemii bardzo pomagają zrozumienie materiału wymaganego na maturze rozszerzonej z tego przedmiotu.

R. Mam jednak wrażenie, że brakuje tam paru tematów.. Podstawy. K. Notatki maturalne persila. Chemia Pobierz „notatki maturalne persila" to ebook przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych chcących dobrze przygotować się do matury z biologii oraz chemii. Jednak to właśnie „notatki persila" pozostają w sprzedaży nieustannie od ponad 4 lat, cieszą się niesłabnącą popularnością, doczekały się ogromu pozytywnych recenzji i komentarzy, a słowo „persil” przez wielu maturzystów przestało być kojarzone z proszkiem do prania…lista podręczników, na podstawie których opracowano notatki: 1. K.

Danikiewicz, chemia dla licealistów. Pazdro zbiór zadań z chemii do szkół ponadgimnazjalnych. Notatki maturalne persila. Chemia Pobierz Oficyna edukacyjna 6. Wielu czytelników to przyszli lekarze, dentyści, weterynarze, farmaceuci, chemicy. M. Repetytorium matura. Oficyna edukacyjna .

Danikiewicz, chemia dla licealistów. Część ii pierwiastki i związki chemiczne, wyd.

Tabliczka mnożenia bez uczenia + gra
Moja europejska rodzina. pierwsze 54 000 lat
Anatomia zbrodni. Sekrety kryminalistyki
Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg
Schudnij z Montigniakiem
Czarne dziury
Żywienie niemowląt. Czyli jak należy rozszerzać dietę małego dziecka krok po kroku. Na podstawie najnowszych schematów żywienia
Interstellar i nauka
Montignac dla kobiet - jak schudnąć i utrzymać wagę z pomocą indeksu glikemicznego
Teoria wszystkiego, czyli krótka historia wszechświata
Tajemnice indeksu glikemicznego
Dieta dla wątroby