Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Buchmann
Liczba stron: 272
Rozmiar 13,9 MB
Data premiery: 2015-06-03
Tytuł: Kuba
Autor: Błaszczykowski Jakub, Domagalik Małgorzata
Wydawnictwo: Wydawnictwo Buchmann
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 272
Data premiery: 2015-06-03
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 17377225

Opis

autobiografia wielkiej gwiazdy światowego futbolu! obarczony brzemieniem niewyobrażalnej tragedii z dzieciństwa, dotąd niechętnie i Kuba Pobierz bardzo rzadko mówił o swojej przeszłości.. Książka bardzo dobra. W książce o błaszczykowskim mówią także jego najbliżsi, przyjaciele, piłkarze z bvb, trenerzy: smuda, fornalik, nawałka, beenhakker i jurgen klopp. Polecam, zwłaszcza dla pióra pani domagalik. Teraz po raz pierwszy przerywa milczenie i w przejmująco szczerych rozmowach opowiada dziennikarce małgorzacie domagalik o sobie, o trudnym dzieciństwie, o tragicznej śmierci matki, o buncie dorastania i mozolnym pokonywaniu demonów z przeszłości. Tak jakby ktoś przy składaniu książki troche przysnął. . .

Dzieli się przemyśleniami, jak radzić sobie z przeciwnościami losu, pokonywaniem stereotypów, jak nie zgubić siebie w świecie mediów oraz o blaskach i cieniach piłkarskiego życia. . Może ona być też wskazówką dla innych, by nie żyć jedynie przeszłością a stawiać na Kuba Pobierz przyszłość.. . Poza tym na prawdę polecam.. Świetna książka. Niektóre akapity są na początku i na końcu książki.

Doskonała lektura!. To książka nie tylko dla fana piłki nożnej, a może nawet bardziej spodoba się czytelnikowi, który chce bliżej poznać tego wspaniałego piłkarza, któremu życie nie oszczędziło bolesnych przeżyć. Polecam gorąco !!!!. Kto lubi błaszczykowskiego ten kupi.. Myślę że na wakacje idealna.4 gwiazdki za powtarzający się materiał. Lektura tej książki przynosi odpowiedź jaki jest kuba błaszczykowski, na podstawie Kuba Pobierz wypowiedzi zarówno rodziny jak i kolegów. .

Ale też pozazdrościłam. Polecam gorąco wszystkim fanom piłki. Chętnie poznał życie znanego i Kuba Pobierz cenionego przeze mnie piłkarza. . Bardzo lubię sposób pisania pani domagalik. Przede wszytskim ze względu na swoją treść, w której poznajemy błaszcykowskiego jako zwykłego cłowieka, który ma swoje wady i zalety. Parę razy poleciała łza, kilka razy się zaśmiałam.

Świetna i lekka,warta do przeczytania.bardzo relaksująca i odprężająca.godna by poznać historie jednego z lepszych piłkarzy. . Jestem wielkim fanem piłki nożnej, więc ta książka okazała się być wspaniałą lekturą.

Nielegalny. Moje dzieciństwo w RPA
Kurtyka. Sztuka wolności
Mike Tyson. Moja prawda
Boski Bach
Jeff Bezos i era Amazona. Sklep, w którym kupisz wszystko
Zwykły bohater
Kaprysik. Damskie historie
The Most Beautiful. Moje życie z Prince’em
Moja krótka historia
Magda Gessler. Autobiografia apetyczna
Biec albo umrzeć
Duff McKagan. Sex, drugs & rock n’ roll… i inne kłamstwa