Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Liczba stron: 248
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2015-03-25
Tytuł: Medalion z bursztynem
Autor: Klejzerowicz Anna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Filia
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 248
Data premiery: 2015-03-25
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 16965010

Opis

Nie wie jeszcze, że nie tylko o rodzinną przeszłość tu chodzi, lecz także o zbrodnię, a zagrożenie jest wciąż realne… prywatne śledztwo, prowadzone wraz Medalion z bursztynem Pobierz ze znajomym dziennikarzem, odsłania coraz więcej zagadek, niebezpieczeństwo narasta. . Teraźniejszość, która wciąż nie otrząsnęła się jeszcze z mrocznej przeszłości.. Książka napisana lekko. Zbrodnia oraz jej konsekwencje. . współczesny gdańsk. Pokazanie różnych postaw i historii rodzinnych.

Podczas remontu domu po babce ewa znajduje ukrytą kopertę, a w niej stary naszyjnik z bursztynem oraz… tajemniczy list. Bardzo dobra pozycja na prezent.. Czy jednak możliwe jest naprawienie zła, zadośćuczynienie krzywdom?... Jest tu miłość, śledztwo i bardzo ciekawie napisana historia Medalion z bursztynem Pobierz rodziny z wątkami sensacyjnymi. „medalion z bursztynem” to fascynująca powieść kryminalna z wątkiem historycznym, rodzinnym oraz obyczajowym.to opowieść o przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć. Świetny, dość lekki kryminał - idealny dla kobiet, nieczęsto czytam tego rodzaju książki, ale medalion z bursztynem bardzo przypadł mi do gustu. Dwie bliskie sobie kobiety, które od lat nie potrafią się ze sobą porozumieć. Kto lubi tajemnicę , akcję i retrospekcję powinien sięgnąć po tą pozycję .książka łatwa i przyjemna , ciężko się od niej oderwać .pozycja dla obu płci .polecam .

Kobieta musi odnaleźć swoje korzenie, nie wiedząc, kim tak naprawdę jest ona sama, jej zamknięta w sobie matka, ich przodkowie. Medalion z bursztynem Pobierz Polecam na wakacje.. I nagle jej świat całkowicie się zmienia. Książka ciekawa i dobra. Pułapki uprzedzeń. . Rozwiązanie zagadki jest trudne i niebezpieczne, lecz możliwe. .

Ktoś depcze im po piętach. Zdecydowanie polecam - mnie ta książka wciągnęła bez reszty!. . Owszem, jest tu zagadka kryminalna, ale jest również spory wątek obyczajowy oraz historyczny. Miasto naznaczone piętnem historii. Ciekawa, szybko się czyta.

Praskie noce
Ze mną. Tom 4. Zaszalej ze mną
Aktorka i arystokrata
Historia pewnego narzeczeństwa
Na zawsze. Tom 4. Collin
Gobelin
Zmysłowy rytm
Cicho sza
W sercu pustyni
Uśpione marzenia
Spotkajmy się w Paryżu
Hiszpańskie oliwki