Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarne
Seria: Seria amerykańska
Liczba stron: 336
Rozmiar 4,2 MB
Data premiery: 2014-12-05
Tytuł: Cash. Autobiografia
Seria: Seria amerykańska
Autor: Cash Johnny
Tłumacz: Pluszka Adam
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarne
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 336
Data premiery: 2014-12-05
Rok wydania: 2014
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 16396739

Opis

Na pewno jest legendą, a "autobiografia" to jej Cash. Autobiografia Pobierz frapujące uzupełnienie. Mimo to udało mu się osiągnąć sukces, także komercyjny - "ring of fire" to prawdziwy evergreen. Kris kristofferson napisał o cashu: "to chodząca kontradykcja, pół w nim prawdy, reszta - fikcja". Od upadku ratowała go żona, praca i wiara, którą otwarcie manifestował. Jednak jego przeznaczeniem była muzyka. był amerykaninem do szpiku kości, ale swoich korzeni szukał po drugiej stronie atlantyku. Pradziadek johnny'ego walczył zaś po stronie konfederatów w wojnie secesyjnej.

Ale wraz z rozwojem kariery zaczęły się też jego problemy z narkotykami.. Uzależnienia nie przetrwał jednak pierwszy Cash. Autobiografia Pobierz związek. Następne lata to przeprowadzka do nashville, drugie małżeństwo, kolejne sukcesy zawodowe i ciągła walka z nałogami. Twierdził, że jego ród wywodzi się od szkockich królów malcolma iv i duffa, a pierwszym amerykańskim cashem był william, żeglarz, który przewoził osadników zmierzających do nowego świata. On sam dorastał na farmie. Johnny, zanim został gwiazdą, pracował w fabryce samochodów, prowadził nasłuch radiowy dla sił powietrznych stanów zjednoczonych w niemczech, był akwizytorem firmy dystrybuującej sprzęt domowy. Jego rodzice zajmowali się uprawą bawełny.

. Miał ogromne szczęście - jego pierwsze płyty wydała wytwórnia, dla której nagrywali elvis presley, carl perkins, jerry lee lewis, roy orbison i charlie rich.

Czas na mnie
Ewa Błaszczyk. Lubię żyć
Anoda. Kamień na szańcu
Józef Hofmann – geniusz zapomniany
Pamiętnik byłego komunisty
Polonez na polu minowym
Uniwersytet za kolczastym drutem
Balerina. Życie w tańcu
Buty Ikara. Biografia Edwarda Stachury
Energia kobiet
Zabić Jezusa. Opowieść historyczna
Pocztówki z c.k. monarchii