Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Psychoskok
Liczba stron: 476
Rozmiar 1,4 MB
Data premiery: 2014-11-06
Tytuł: Dzielnica
Autor: Wega Robert
Wydawnictwo: Psychoskok
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 476
Data premiery: 2014-11-06
Rok wydania: 2014
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 16050907

Opis

Pewnej nocy w obrębie blokowisk zamordowana zostaje studentka. Akcja toczy się w miarę szybko przynosząc zaskakujący finał całe powieści.warta polecenia powieść kryminalno-sensacyjna.. Okazuje się, że dziewczyna była prostytutką zmuszaną do nierządu przez lokalny gang. Ciekawie opisana historia głównego bohatera roberta bondowskiego, który w sposób zupełnie przypadkowy popada w porachunki pomiędzy handlarzami narkotyków. Poznaje też piękną ukrainkę – irinę, uwalniając ją z domu publicznego, w którym miała stać się luksusową kurtyzaną. Autor w sposób interesujący opisuje mroczną Dzielnica Pobierz część miasta oraz jego bohaterów. Miejsce to należy do jednych z najniebezpieczniejszych w mieście, również za sprawą pubu rudolfa nowotnego – handlarza narkotyków i sutenera. Bardzo dobrze i "lekko" się czyta, niespodziewane zwroty akcji trzymające w napięciu.

Robert przez przypadek znajduje torbę kobiety, wplątując się tym samym w wir niebezpiecznych zdarzeń z przestępcami. . Na osiedlu grasują gangi pseudokibiców, utrudniających życie mieszkańców. . Gangsterskie porachunki, śmierć, krew, narkotyki, pościgi samochodowe, ale w tym brudnym i przerażającym świecie jest również miejsce Dzielnica Pobierz na miłość... W ratowaniu dziewczyny pomaga mu kolega z pracy, haker i specjalista od nowoczesnych technologii – piter, dla którego porachunki z bandytami mają osobisty charakter. Głównym bohaterem jest robert bondowski, z zamiłowania informatyk, mieszkający na jednym z polskich blokowisk.

„dzielnica” to mocno usadowiona w polskiej współczesności historia, w której czytelnik znajduje w zasadzie wszystko, co powinno być w tego typu literaturze. Robert, tocząc zaciętą konfrontację z przestępcami, sam przekracza granice prawa, odkrywając coraz większe powiązania właściciela pubu z lokalną policją oraz z pewnym politykiem, który nie słynie z uczciwości. „dzielnica” roberta wegi to polska powieść sensacyjno – kryminalna.. Sprawa staje się coraz bardziej poważna.

Pożegnanie gangstera
Lód nad głową
Sam na sam ze śmiercią
Panna Marple. Tom 8. Zwierciadło pęka w odłamków stos
Jana Berzelius. Tom 1. Naznaczeni na zawsze
Oznaka honoru. Tom 5. Zabójca
Arcanus Arctica
Rue d`Assas 13
Szakale. Opowieść o UPA
Stalowa kurtyna. Tom 6. Doktryna Wolffa
Pan Przypadek i korpoludki
Domek dla lalek