Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Jaguar
Seria: Rywalki
Liczba stron: 254
Rozmiar 0,7 MB
Data premiery: 2014-09-10
Tytuł: Rywalki. Tom 3. Jedyna
Tytuł oryginalny: The One
Seria: Rywalki
Autor: Cass Kiera
Tłumacz: Kaczarowska Małgorzata
Wydawnictwo: Jaguar
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 254
Data premiery: 2014-09-10
Rok wydania: 2014
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15664341

Opis

Czy dziewczyna powróci do swej dawnej miłości, czy zdecyduje się zostać królową i podjąć walkę o lepszy świat dla siebie i wszystkich mieszkańców illei? . . A jednak nadchodzi moment ostatecznego wyboru, tym trudniejszego, że cały los illei może spoczywać właśnie w rękach ami. Trzecia część przygód Rywalki. Tom 3. Jedyna Pobierz amy na królewskim dworze, choć wydała mi się najsłabsza w całej serii, jednak w pełni zasługuje na to aby poświęcić jej parę chwil, serwując sobie odrobinę rozmarzenia i uniesień. America jest jedną z czterech dziewcząt, które utrzymały się w ścisłej czołówce eliminacji. # część to już w ogóle masakra. Ostatnia część bestsellerowej trylogii. Od początku do końca jest nieprzewidywalna dlatego czytanie jej to prawdziwa przyjemność..

Ukochana przez zwykłych ludzi, znienawidzona przez obecnego króla, dziewczyna wciąż nie jest pewna swych uczuć.. Sorry ale to jest gniot. Jedyna najlepsza z wszystkich części dlaczego? przeczytajcie a przyznacie mi rację. Cała koncepcja jest mdła, przewidywalna i nie ma tam żadnego uroku kopciuszka czy innej księżniczki. Lektura wciągnęła mnie do tego Rywalki. Tom 3. Jedyna Pobierz stopnia, że prawie do ostatniej strony nie mogłam się oderwać. . Minusem tej opowieści są przewidywalne zachowania głównej bohaterki, na szczęście rekompensowane przez interesujące zwroty akcji i urok całej fabuły.

Nie polcema. Celeste nie powinna zginać!!!!!!. Polecam na długi, jesienny wieczór.. Okładka zniewalająca oceniam 10/10 <3. Zakończenie książki było dość przewidywalne, jednak zdarzenia doprowadzające Rywalki. Tom 3. Jedyna Pobierz do happy endu niejednokrotnie mnie zaskakiwały. Gorąco polecam wszystkie części tej serii.. Cudowna seria ale trochę nie rozumiem postępowań maxona i aspena.

. Bardzo fajnie napisana książka. . . To nawet nie jest fajna literatura. .

Żniwiarz. Tom 3. Trzynasty księżyc
Skrzywdzona
Felix, Net i Nika oraz pałac snów
Tusz
Zwiadowcy. Księga 2. Płonący most
Pocałunek zdrajcy. Tom 1
Zmierzch
Bad Boy's Girl
Silver. Druga księga snów
Firebird. Tom 3. Milion światów z Tobą
Kroniki Wardstone. Tom 6. Starcie demonów
Kroniki Archeo. Tom 8. Szyfr Jazona