Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: GryOnline
Liczba stron: 30
Rozmiar 3,5 MB
Data premiery: 2014-04-16
Tytuł: The Secret of Monkey Island - poradnik do gry
Autor: Malik Łukasz
Wydawnictwo: GryOnline
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 30
Data premiery: 2014-04-16
Rok wydania: 2000
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15536075

Opis

Ostatnia - guybrush kopie tyłek (opis przejścia) cz. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. I - trzy próby (opanowanie fechtunku - 2) (opis przejścia) cz. Gra the secret of monkey island, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. I - trzy próby (kompletowanie załogi) (opis przejścia) cz. The secret of monkey island - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak The Secret of Monkey Island - poradnik do gry Pobierz m.in. I - trzy próby (początek) (opis przejścia) cz.

.. poradnik do gry the secret of monkey island zawiera kompletny i szczegółowy opis przejścia, wzbogacony ilustracjami oraz mapami doskonale wspomagającymi gracza w trakcie jego wyjątkowej przygody. I - trzy próby (opanowanie sztuki poszukiwania skarbów) (opis przejścia) cz. Główny bohater - guybrush threepwood jest początkującym The Secret of Monkey Island - poradnik do gry Pobierz piratem, który pragnie ocalić swą ukochaną elain z rąk okrutnego lechucka. I - trzy próby (opanowanie złodziejskiego fachu) (opis przejścia) mapa 1 - melee island (opis przejścia) interfejs cz. Ii - wyprawa (opis przejścia) informacja o grze the secret of monkey island to wyprodukowana przez firmę lucasarts, kultowa przygodówka, która zapoczątkowała jeden z najbardziej znanych cykli tego gatunku. cz.

I - trzy próby (opanowanie fechtunku - 1) (opis przejścia) cz. W tym celu musi skompletować załogę statku i popłynąć na tajemniczą małpią wyspę. Tytuł premierę światową miał w 1990 roku i dostępny jest na platformie pc.

Broken Sword: Anioł Śmierci. Poradnik do gry
A New Beginning: Odrodzenie - poradnik do gry
Black Mesa - poradnik do gry
Dragon Age: Początek - Powrót do Ostagaru - poradnik do gry
Sacred 2: Fallen Angel - poradnik do gry
Lost Planet: Extreme Condition - poradnik do gry
Ace Combat Zero: The Belkan War - poradnik do gry