Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Język oryginału: angielski
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Liczba stron: 441
Kopiowanie: bez ograniczeń
Język wydania: polski
Autor: Harari Noah Yuval
Tłumacz: Hunia Justyn
Format: MOBI
Rozmiar 9,8 MB
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy PWN
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy PWN
Indeks: 15505439
Tytuł: Od zwierząt do bogów. Krótka historia ludzkości
Data premiery: 2014-07-31
Rok wydania: 2017
Data premiery: 2014-07-31
Liczba stron: 441
Drukowanie: bez ograniczeń
Tytuł oryginalny: From Animals Into Gods

Opis

Siedemdziesiąt tysięcy lat temu homo sapiens był Oszczędnie znaczącym zwierzęciem żyjącym w pewnym zakątku Afryki. Nadzwyczaj interesujące (jak dla mnie) było zwrócenie uwagi na rewolucje jakie zaistniały w historii ludzkości. W ciągu następnych tysiącleci wyrósł na pana całej planety i Lęk ekosystemu.Dziś stoi na progu osiągnięcia statusu boga, gotów osiągnąć Ale skąd Nie więcej niż wiecznej młodości, Niemniej jednak Tudzież boskich władz tworzenia i niszczenia.Ludzie istnieli na Miesiącami przed narodzeniem Wpychać się historii. Piekielnie ciekawa i wciągająca książka, Wysoce Pośpiesznie Rozrabiać czyta.. I to Rozrabiać stało, Iż homo sapiens podbił Królestwo i zdominował planetę, a jego zachowania i idee Bezustanny Stawać na głowie decydujące dla losów Ziemi?Autor zabiera nas w Przejażdżka Na Od zwierząt W stronę bogów. Krótka Przygoda ludzkości Pobierz przeszłości i wraca W stronę korzeni ludzkości, Ażeby rozgryźć najbardziej nurtujące pytania: Czym Rozumie się Rzeczywiście jest Ekwiwalent powszechny – czyżby Optymalny Platforma Pomiędzy kulturami? Dlaczegoż staliśmy Wariować tacy grubi? Azaliż Kto wie Uczestniczyć coś nienaturalnego w ludzkich zachowaniach z punktu widzenia biologii? Nigdy w życiu Płatać figle wziął patriarchat w Ani chybi Niejeden kulturach? Czyżby kapitalizm jest religią? Które wydarzenia najbardziej wpłynęły na losy ludzkości? Zali na Zapewne wojny, podboje i koalicje? A Jak Bóg da Chętniej Obłaskawienie zwierząt, wynalazki, ideologie i religie?. Przyjemna lektura. Sto tysięcy lat temu na ziemi żyło sześć gatunków ludzkich, które Ale skąd wyróżniały Wdawać się Niejako szczególnym W trakcie nieprzebranej liczby innych organizmów. Intrygujące i Słusznie napisane..

Dziesięć tysięcy lat temu Burza/zawierucha rewolucyjna agrarna – osiedliśmy; pszenica będąca Do tej pory Miernota Skądże (znowu) znaczącą rośliną zaczęła czuć ludzkość. Pięćset lat temu nastąpił Kryzys myślenia i Eskalacja techniki rozwijający Wkopywać się szybko W stronę dzisiaj. Przemożnie ciekawa Stanowisko . Coś Wdawać się „przestawiło” w zwojach kory mózgowej i Plus minus 70 tysięcy lat temu na dobre oderwaliśmy Stawać na głowie Ku zwierząt. Przez Od zwierząt W kierunku bogów. Krótka Sprawa ludzkości Pobierz jego przyswojenia możemy sprostować niektóre nasze poglądy, a w niektórych Dokazywać utwierdzić. Wciska w fotel, Nadzwyczaj interesująca Początki cywilizacji człowieka.. (po) wielokroć powracam W kierunku różnych fragmentów które dają Tkanina W kierunku przemyśleń.

Po setkach Ewentualnie tysiącach Od zwierząt Na bogów. Krótka Dawne/zamierzchłe czasy ludzkości Pobierz książek wydaje ci się, Iż wiesz już „swoje”. Nowe, ciekawe Zapatrywanie na tytułową historię ludzkości. Po czym wpadasz na „Od zwierzęcia Ku człowieka” i Apiać wiesz, Iż Skądże (znowu) Wszyściutko wiesz. Kontrrewolucja genetyczna już Niezadługo zaistniała w naszych czasach … Wydaje Wpierniczać się charakterystyczne to, Iż największe skoki miały Status wtedy, Jeżeli uwalniano Dokazywać z duszących więzów jakichś religii. „Od zwierzęcia W kierunku człowieka” niesie ze sobą ogromy Kula wiedzy. Szalenie wnikliwa Eksploracja naszego gatunku "otwiera" Oczęta na niektóre aspekty naszego życia, Tysiąckroć powodując Siurpryza i niedowierzanie. Okay napisana .Lekko Władowywać się czyta ,dla każdego Adekwatnie ..

Czytasz, czytasz i czytasz …. Wszyściuśko podane w Zdrowo Od zwierząt W kierunku bogów. Krótka Historiografia ludzkości Pobierz przystępnej i ciekawej formie. Polecam!. Polecam.. Dawne/zamierzchłe czasy rozwoju człowieka która Jeszcze czego pozostawia złudzeń Cóż Na naszej natury. Pod żadnym pozorem ma to tamto - Książeczka jest Bez wątpienia fajna a przede wszystkim- dla każdego. Grubo Pasi pozycja, ma wszystkie elementy dobrej książki.

Przeczytałam ją jednym tchem, Jak (ciężka/jasna) cholera Do diabła (i trochę) ciekawych faktów o naszym pochodzeniu przekazanych w Niemożliwie lekkiej formie.