Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: GryOnline
Liczba stron: 53
Rozmiar 4,5 MB
Data premiery: 2014-06-06
Tytuł: Chaos on Deponia - poradnik do gry
Autor: Nowopolska Daniela sybi
Wydawnictwo: GryOnline
Język wydania: polski
Liczba stron: 53
Data premiery: 2014-06-06
Rok wydania: 2013
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15037169

Opis

Lpm odpowiada również za interakcje z pozostałymi postaciami. Przedmioty, które powinny trafić do ekwipunku rufusa, wyróżnione zostały kolorem czerwonym, fragmenty układanki zielonym, a właściwe opcje dialogowe pogrubieniem. Do głównego menu wchodzisz, używając esc, tym samym klawiszem przewijasz też przerywniki filmowe i dialogi. Używając rolki myszy, dostajesz się do ekwipunku. Za pomocą kółka myszy lub spacji podświetlasz Chaos on Deponia - poradnik do gry Pobierz hotspoty.. Bohaterem sterujesz za pomocą myszy. Informacje, jak je znaleźć, pojawiają się w odpowiednich momentach w poradniku, ponadto puzzle omówione są w osobnym rozdziale tej solucji.

W grze pojawiają się różnego rodzaju minigry, które jednak można pominąć, w razie gdyby sprawiały trudność – wystarczy kliknąć czerwony krzyżyk w prawym rogu ekranu. Przedmioty oglądasz ppm, a zabierasz je, klikając lpm. W poradniku opisano również wszystkie 12 fragmentów układanki, a także omówiono wszystkie puzzle. To kompletna i pełna ilustracji solucja, która przeprowadzi cię przez wszystkie perypetie znanego z pierwszej części cyklu rufusa. Dodatkowe uatrakcyjnienie stanowią puzzle – w lokacjach poukrywano Chaos on Deponia - poradnik do gry Pobierz 12 fragmentów układanki. Na każdej z zamieszczonych ilustracji wyszczególnione zostały kluczowe obiekty. Chaos on deponia - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

dołącz do rebeliantów (dogadaj się z dzidzią goal) dogadaj się z wielmożną goal zwycięż w pojedynku z garlefem (dogadaj się z dzidzią goal) dowiedz się, jak przekonać wielmożną goal (dogadaj się z wielmożną goal) zabierz młotek z domku babci utz (dotrzyj do goal) dostań się do doktorka (dotrzyj do goal) samouczek (dotrzyj do goal) dziobak wody (dogadaj się z wielmożną goal) dziobak powietrza (dogadaj się z wielmożną goal) zaproś goal na randkę (dogadaj się z wielmożną goal) . poradnik do gry chaos on deponia zawiera przydatne wskazówki ułatwiające zabawę. Poradnik do gry chaos on deponia to szczegółowa, bogato ilustrowana solucja.

Guild Wars: Nightfall - poradnik do gry
Ace Combat Zero: The Belkan War. Poradnik do gry
The Secret of Monkey Island - poradnik do gry
Broken Sword: Anioł Śmierci. Poradnik do gry
A New Beginning: Odrodzenie - poradnik do gry
Black Mesa - poradnik do gry
Dragon Age: Początek - Powrót do Ostagaru - poradnik do gry
Sacred 2: Fallen Angel - poradnik do gry
Lost Planet: Extreme Condition - poradnik do gry
Ace Combat Zero: The Belkan War - poradnik do gry