Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Smak Słowa
Liczba stron: 300
Rozmiar 2,7 MB
Data premiery: 2014-04-18
Tytuł: Bezdzietność
Autor: Dolińska Barbara
Wydawnictwo: Smak Słowa
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 300
Data premiery: 2014-04-18
Rok wydania: 2014
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 14817748

Opis

Drugi - na desperackiej walce o dziecko, którego mimo usiłowań nie można mieć. Prof. Tym samym bezdzietność jest utożsamiana albo ze strategią życiową dink (double income no kids), albo ze stosowaniem procedury pozaustrojowej po tym, jak inne metody leczenia okazały się nieskuteczne. Alicja kuczyńska .. Autorka pokazuje przy tym społeczne spostrzeganie bezdzietności, która okazuje się mocno uwikłana w realia zarówno kulturowe oraz religijne, jak i ekonomiczne.śledząc doniesienia medialne na temat bezdzietności, można odnieść wrażenie, że istnieją tylko dwa niezależne od siebie i wzajemnie się wykluczające sposoby jej doświadczania. Perspektywa społeczno-kulturowa” jest pracą wyjątkową. Jednakże obie te sytuacje ilustrują skrajności w doświadczaniu braku potomstwa – stanowią dwa krańce kontinuum bezdzietności.książka dr barbary dolińskiej Bezdzietność Pobierz pt.

Przedstawia ona bowiem problem bezdzietności nie tylko w sposób całościowy, rzetelny, ale również, o co wcale nie jest łatwo, bardzo interesujący. czy bezpłodni mężczyźni są mniej sprawni seksualnie? czy stanie na głowie może pomóc zajść w ciążę? czy przyczyną niepłodności są „blokady psychiczne”? czy adopcja dziecka ma uzdrawiający wpływ na parę? barbara dolińska w swojej książce mierzy się również z takimi mitami na temat bezdzietności, które z pewnością nie ułatwiają życia ludziom starającym się o dziecko. „bezdzietność. Jeden z nich polega na bezdzietności z wyboru, utożsamianej z postawą wykluczającą posiadanie dzieci, traktowanych jako zbędny balast i przeszkoda w korzystaniu z przyjemności życia.

Franciszek I Walezjusz
Kontrakt płci
Formuły werbalne polskiej etykiety językowej od połowy XVIII do lat sześćdziesiątych XIX wieku. Analiza socjolingwistyczna
Upadek cywilizacji zachodniej
Filozofia rosyjskiego renesansu patrystycznego
Historia do 1918 r. Podręcznik do nauki języka obcego dla cudzoziemców. Tom 7. Teksty dla grup ekonomicznych
Humanizm socjalistyczny czy ekonomiczna predestynacja: Marks, Engels, Plechanow
Idee, historia, społeczeństwo
Teoria sprawiedliwości
Dydaktyka specjalna. Od wzorca do interpretacji. Tom 1
Bezpieczeństwo międzynarodowe. Wybrane organizacje
Sztuka wojenna w średniowieczu. Tom 1