Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Szklany tron
Liczba stron: 416
Rozmiar 0,8 MB
Data premiery: 2014-04-02
Tytuł: Szklany tron. Opowieść 2. Korona w mroku
Tytuł oryginalny: Throne of Glass
Seria: Szklany tron
Autor: Maas Sarah J.
Tłumacz: Mortka Marcin
Wydawnictwo: Uroboros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 416
Data premiery: 2014-04-02
Rok wydania: 2014
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 14685484

Opis

Na domiar złego na horyzoncie majaczą groźne siły, które mogą zniszczyć cały świat i zmuszają celaenę do dokonania wyboru.. Na domiar złego wisior od eleny znów świeci na jasno. Względem kogo okaże się lojalna i dla kogo zechce walczyć? . Zamiast udawać że próbuje drążyć w dziedzinie fantasy, powinna wymyślić Szklany tron. Opowieść 2. Korona w mroku Pobierz własną kategorie "ckliwe uczucia i zjebanie potencjału", nie polece tej książki najgorszemi wrogu. Po roku ciężkiej pracy w kopalni soli osiemnastoletnia celaena sardothien zdobywa pozycję królewskiej zabójczyni. Królewska obrończyni żyje w dostatku. Drugi tom cyklu "szklany tron", opowiadającego o zabójczyni celaenie sardothien. ''korona w mroku'' może i nie wciąga od pierwszych stron, ale to chwilowe.

Nie jest jej łatwo utrzymać tę tajemnicę, zwłaszcza gdy król zleca jej zadanie, które może zniweczyć jej plany. To jak jazda bez trzymanki. Nie jest jednak lojalna względem tronu, choć ukrywa ten sekret nawet przed najbliższymi przyjaciółmi. Celaena chce pomóc przyjacielowi i dowiedzieć się czy naprawdę jest zdrajcą. Jest ich zdecydowanie więcej niż w pierwszej części. W drugiej części dzieje się tak wiele, że naprawdę ciężko złapać oddech. Jednakże i tu wątek miłości Szklany tron. Opowieść 2. Korona w mroku Pobierz nie jest nam narzucony na siłę, gdyż jest nadal jedynie wpleciony.

Jednak wiedziałam, że sarah mnie jeszcze zadziwi. Nie polecam. Pojawia się nowa postać o której myślę, że głośno będzie dopiero w części trzeciej. Dawna królowa nakazuje jej dowiedzieć się jakimi siłami bawi się król. Nie polecam, widać zbyt pewnie się pisarka poczuła. . Mężczyzna Szklany tron. Opowieść 2. Korona w mroku Pobierz jest podejrzany o przynależenie do organizacji działającej w rifthold, której celem jest pozbawienie króla tronu.

Wypełnia zadania, które nakazuje jej król, jednocześnie pamiętając o jego groźbie skrzywdzenia jej bliskich. A zakończenie! zakończenie, to miazga! koniecznie trzeba sięgnąć od razu po kolejny tom. Dziewczyna musi zmierzyć się ze złem, które robi Szklany tron. Opowieść 2. Korona w mroku Pobierz się coraz silniejsze. Podobała się 1 część? nie? po tej conajmniej zarządasz zwrotu pieniędzy. To co zrobiła pod koniec książki sprawiło, że przeżywam załamanie nerwowe. . Nie warto, autorka poszła w nastoletnie emocjonalne rzyganiem tęczy.

Nie było żadnych fajerwerków. Celaena jest coraz bardziej niebezpieczna co zauważa również chaol i dorian. Team chaol jak dla mnie! polecam,książka jest świetna dla osoby w każdym Szklany tron. Opowieść 2. Korona w mroku Pobierz wieku.. Chaol nadal jest wierny i lojalny, ale za zamkniętym w sobie człowiekiem kryje się osoba, która chce być kochana. Pomijając oczywiście ckliwego rozemocjonowanie. Dorian pokazał, że jest waleczny i ma dobre serce. Tajemnice, zabójstwa i miłość.

Sarah j. Zapewniam was, że będziecie bardzo ciekawi dalszych losów! ja już nie mogę doczekać się kolejnych tomów.. Nie poznają w niej dziewczyny jaką była przed turniejem. Jednakże z książki,która wydawała mi się skończona (prócz wątku miłosnego) potrafiła wyczarowac coś zaskakującego i zachwycającego. Im bardziej z każdą stroną posuwałam się do przodu, tym bardziej nie mogłam się oderwać. Emocje jakie towarzyszą przy lekturze tej pozycji zostają z czytelnikiem na dłużej. Pewnego dnia władca żąda Szklany tron. Opowieść 2. Korona w mroku Pobierz od niej głowy archera finna, którego poznała kilka lat temu w twierdzy zabójców.

Maas po napisaniu pierwszej części nie musiała pisac następnych... I miałam rację. Czy dziewczyna poradzi sobie w nowej misji? jaki Szklany tron. Opowieść 2. Korona w mroku Pobierz sekret odkryje chaol? co ukrywa dorian? na początku ciężko było wczuć mi się w powieść. Moim zdaniem sarah j. Zarobione sakiewki złota wydaje na suknie, biżuterię, broń i mnóstwo książek. Tu jednak nie użala się nad sobą i pokazuje twarz, którą zazwyczaj skrywa. Później wplecie cię w wir intryg i namiętności.

Pod koniec książki dowiemy się o największej tajemnicy zabójczyni. Podoba mi się, że w tej części postacie doriana i chaola były bardziej wyraziste. Odarta Szklany tron. Opowieść 2. Korona w mroku Pobierz postać z wszystkich cech zbudowanych w pierwszej części. Maas jest moją królową! umiejętnie gra uczuciami swoich czytelników. Mija parę miesięcy od turnieju w którym celaena wywalczyła swoją wolność. Chodzą również słuchy, że chcą posadzić na nim zaginioną księżniczkę aelin galathynius. Jak również przemiana bohaterów.

Jest więcej magii i niebezpieczeństwa. . Nie dajcie sie zwieść kupionym recenzją! dno!. Koniecznie muszę mieć kolejną część, bo wiem, że szykuje się coś wielkiego. A ja muszę poznać co! w tej części autorka pokazała, że główna bohaterka ma pazur! nadal nie brakuje jej ciętego języka, czy odwagi. Z wielką chęcią przeczytałam i czekam na tłumaczenie heir of fire (dziedziczka ognia).

Herosi
Łańcuch dowodzenia
Igrzyska śmierci. Tom 3. Kosogłos
Niebezpieczne kobiety
Szklany tron. Opowieść 3. Zabójczyni i podziemny świat
Epoka diamentu
Kroniki Ferrinu. Tom 1. Gra o Ferrin
Pustka: Czas
Achaja. Tom 3
Diabelskie maszyny. Tom 1. Mechaniczny anioł
Ostatnie Imperium. Tom 4. Stop prawa
Draconis Memoria. Tom 1. Ogień przebudzenia