Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Galaktyka
Liczba stron: 382
Rozmiar 6,7 MB
Data premiery: 2014-02-17
Tytuł: Nowoczesne zasady odżywiania
Tytuł oryginalny: The China Study
Autor: Campbell II Thomas M., Campbell T. Colin
Tłumacz: Paciorkowska Marta
Wydawnictwo: Wydawnictwo Galaktyka
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 382
Data premiery: 2014-02-17
Rok wydania: 2014
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 14507434

Opis

Lektura ta pomaga zrozumieć powody rozpowszechniania się chorób cywilizacyjnych i sposoby minimalizowania ryzyka ich wystąpienia. . Liczba zachorowań na miażdżycę, cukrzycę Nowoczesne zasady odżywiania Pobierz i choroby nowotworowe rośnie. Twarda okładka dłużej wytrzyma.. Dlatego polecam nowoczesne zasady  odżywiania. Na półkę i niech tam dokona żywota, albo jeśli telepie wam się biurko i chcecie coś wreszcie z tym zrobić to polecam. Richardson, laureat nagrody nobla, profesor fizyki i prorektor ds.

Campbell zachęca czytelników i czytelniczki do wykluczenia z diety produktów odzwierzęcych, gdyż – jak dowodzi – będą mogli w ten sposób cieszyć się zdrowszym i dłuższym życiem. Czy zadawano mi pytania o słuszność stosowania takiej diety? bardzo często. W przekonujący sposób dowodzi, że żywność pochodzenia zwierzęcego jest odpowiedzialna za coraz częstsze występowanie chorób cywilizacyjnych, takich jak choroby serca, cukrzyca, nowotwory, otyłość czy choroba alzheimera. Prosty język, statystyki, wyniki licznych  badań, nowe fakty, z których czytelnik sam może wyciągnąć wnioski, czynią z tej książki obowiązkową pozycję dla wszystkich, bo każdy z nas codziennie podejmuje decyzje dotyczące żywienia.czas usunąć przyczyny chorób zamiast koncentrować się na objawach, a dzięki nowoczesnym zasadom odżywiania dowiesz się, jak to zrobić.cezary wyszyńskiautorzy Nowoczesne zasady odżywiania Pobierz zgłębiają związek między odżywianiem i chorobami, a wnioski, do których dochodzą są wstrząsające. Nie interesują mnie domysły, plotki czy treści zawarte w reklamach telewizyjnych, tylko naukowo potwierdzone fakty. Czy słyszałam, że z własnym życiem mam prawo robić, co chcę, ale nie powinnam ryzykować zdrowiem moich córeczek? tysiące razy. Świadomość społeczeństwa zmienia się powoli, ale książka nowoczesne zasady odżywiania to krok milowy w dziedzinie dietetyki.

w swojej książce campbell, który ma za sobą 40 lat bycia biochemikiem żywienia, przywołuje i interpretuje wyniki największego na świecie badania dotyczącego odżywiania, jakie kiedykolwiek przeprowadzono – autor przeanalizował dietę 6,5 tysiąca osób w 65 chińskich i tajskich prowincjach. Badań naukowych, uniwersytet cornellaksiążka, oparta na wieloletnim, starannym, dociekliwym badaniu, prezentuje zaskakujące odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące żywienia: co tak naprawdę powoduje raka? jak możemy wydłużyć nasze życie? co zatrzyma epidemię otyłości?neal barnard, lekarz medycyny, przewodniczący pcrm (komitet lekarzy na rzecz medycyny odpowiedzialnej)to jedna z najważniejszych książek o odżywianiu, jakie kiedykolwiek powstały – przeczytanie jej może uratować ci życie.dean ornish, profesor medycyny klinicznej na uniwersytecie kalifornijskim, założyciel i przewodniczący instytutu badań z zakresu medycyny prewencyjnejobecnie aicr propaguje dietę głównie roślinną w celu obniżenia ryzyka raka, do czego przyczyniła się wspaniała praca, którą dr campbell i garstka innych wizjonerów rozpoczęli dwadzieścia pięć lat temu.marilyn gentry, przewodnicząca Nowoczesne zasady odżywiania Pobierz aicr (amerykański instytut badań nad rakiem)nowoczesne zasady odżywiania to dobrze udokumentowana analiza błędów współczesnego odżywiania, stylu życia i współczesnej medycyny oraz doraźnych rozwiązań, które tak często przynoszą porażkę.dr sushma palmer, były dyrektor wykonawczy rady ds. Wywraca do góry nogami wszelkie piramidy żywieniowe i na przykładzie wieloletnich, przeprowadzonych na gigantyczną skalę badań pokazuje, jakie stosować metody, by cieszyć się zdrowiem w każdym wieku.to lektura obowiązkowa dla wszystkich niedowiarków!monika mrozowska, aktorka, autorka książek kulinarnychkiedy sięgałem po tę książkę, nie sądziłem, że znajdę w niej tak wiele informacji, które wcześniej nie były mi znane, choć tematyką wpływu odżywiania na zdrowie zajmuję się od lat. Tę książkę trzeba przeczytaćdr robert c. Już czas na rzetelną wiedzę i zmianę nawyków żywieniowych!maciej miecznikowski, muzyk, wokalista, współzałożyciel fundacji „wiemy, co jemy”jestem wegetarianką od wielu lat. Następnie porównuje opartą głównie na roślinach dietę badanych osób z bogatą w mięso i nabiał dietą zachodu. Moje dzieci – od urodzenia.

Żywności i żywienia w amerykańskiej narodowej akademii nauk .. Swoją pracą kontruje panujące od dawna przekonanie o korzyściach płynących ze spożywania produktów odzwierzęcych i wykazuje ogrom mylących, nierzadko sprzecznych ze sobą informacji, jakimi żywi konsumentów przemysł spożywczy.jestem głęboko przekonany, że to, co jemy, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie.

Książka kucharska. Dieta przyspieszająca metabolizm
LCHF. Nowa dieta niskowęglowodanowa
LCHF. Menu na 7 dni
Kiszonki i fermentacje
Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem. Szybkie i zdrowe dania do pracy
365 obiadów + jadłospis na cały rok
W dżungli zdrowia. Tom 1
Karolina na detoksie. Oczyszczanie organizmu w 7 dni
Szczęśliwe garnki. Kulinarne przepisy na jesień
Happy detoks. Jedz, oddychaj i kochaj (siebie)
Dieta w insulinooporności
Kuchnia Fit