Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: MT Biznes
Liczba stron: 85
Rozmiar 4,4 MB
Data premiery: 2013-11-24
Tytuł: Jednominutowy menedżer i przywództwo
Autor: Zigarmi Patricia, Blanchard Ken
Tłumacz: Sztukowski Wojciech
Wydawnictwo: MT Biznes
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 85
Data premiery: 2013-11-24
Rok wydania: 2009
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 14050626

Opis

Ta książka zapoczątkowuje nowe myślenie o przywództwie sytuacyjnym – dlatego przemianowano je na przywództwo sytuacyjne ii. Państwo zigarmi od ponad dwudziestu lat uczą koncepcji przywództwa sytuacyjnego, opracowują ją i wdrażają. Dowiesz się z niej, dlaczego indywidualne dostosowywanie stylów kierowania do poszczególnych pracowników jest tak ważne, dlaczego warto wiedzieć, kiedy należy udzielać wskazówek, wspierać, a kiedy krytykować, oraz jak wybrać styl przywództwa najlepszy dla danej osoby. Ta godna uwagi, a zarazem łatwa w odbiorze książka zawiera podstawowe wiadomości i wskazówki na temat kreatywnego, spersonalizowanego przywództwa, dzięki którym twoi ludzie zaczną uzyskiwać najlepsze wyniki, a firma osiągnie najwyższe jak dotąd obroty finansowe. - anna buczyńska . Dlatego książka, która w prosty i przejrzysty sposób przedstawia zasady Jednominutowy menedżer i przywództwo Pobierz i zalety takiego stylu przywództwa, jest warta polecenia. Od tego czasu przywództwa sytuacyjnego uczono zarówno menedżerów wszystkich stopni w większości firm z listy fortune 500, jak i kierowników w wielu szybko rozwijających się organizacjach nastawionych na przedsiębiorczość.onajbardziej efektywni menedżerowie wiedzą, że stosowanie zasad przywództwa sytuacyjnego to niełatwe wyzwanie.

Książka jednominutowy menedżer i przywództwo jest poświęcona przemyśleniom na temat przywództwa sytuacyjnego, a jej współautorami są pat i drea zigarmi. Dowiesz się Jednominutowy menedżer i przywództwo Pobierz także, jak konsekwentne stosowanie jednominutowych technik poprawi jakość zarządzania i przyczyni się do wzrostu motywacji wśród pracowników twojej firmy.. jednominutowy menedżer i przywództwo w jasny i prosty sposób uczy menedżerów sztuki przywództwa sytuacyjnego® – prostego systemu, w którym nie uznaje się tradycyjnej postawy, polegającej na traktowaniu wszystkich podwładnych w ten sam sposób. Po raz pierwszy autorzy, wraz z paulem herseyem, przedstawili przywództwo sytuacyjne jako teorię cyklu życia przywództwa, później obszernie opisali je w podręczniku management of organizational behavior: utilizing human resources, wydanym przez wydawnictwo prentice hall (obecnie dostępne jest już jego siódme wydanie). Kiedy najlepszy przywódca kończy pracę, ludzie mówią: „zrobiliśmy to sami!”. Ci z was, którzy znają już przywództwo sytuacyjne, przekonają się, że w modelu wprowadzono kilka zmian – zmian, które odzwierciedlają rozmowy ze współpracownikami z blanchard training and development inc., a także stanowią odbicie doświadczeń autorów i pomysłów, którymi dzielili się z nimi menedżerowie. Jednominutowy menedżer i przywództwo to książka, która skłania do refleksji nad doborem stylu przywództwa i sposobu jego realizacji, a także nad celami, jakie chcemy poprzez jego stosowanie osiągnąć.

Książka ta stanie się dla ciebie przewodnikiem, do którego będziesz wielokrotnie powracał, dopóki posługiwanie się zróżnicowanymi stylami przywództwa w kierowaniu pracą innych i wspieraniu jej nie stanie się twoją drugą naturą, zarówno w roli menedżera, jak i rodzica.

Techniki jednominutowego menedżera w praktyce
Błędy w sprzedaży
Marketing 3.0
Jak szybko i sprawnie założyć firmę w 2013 roku
Prezentacja wyników
Jednominutowy menedżer. Równowaga życia i pracy
Mikroekonometryczne metody badania preferencji konsumentów z wykorzystaniem programu R
Osobista efektywność
Świat na wyciągnięcie myśli
Zjedz konkurencję. Jak maksymalizować zyski i pisać skuteczne teksty sprzedażowe
Międzynarodowa ekspansja przedsiębiorstw w warunkach globalizacji. Motywy, strategie, tendencje
Rynek książki w Polsce 2013. Wydawnictwa