Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: ArtVitae
Liczba stron: 110
Rozmiar 36 MB
Data premiery: 2013-05-29
Tytuł: Schudnij z Montigniakiem
Tytuł oryginalny: 100 Rezepte für Genießer
Autor: Montignac Michel
Tłumacz: Bijas Katarzyna
Wydawnictwo: ArtVitae
Język wydania: polski
Liczba stron: 110
Data premiery: 2013-05-29
Rok wydania: 2009
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13393175

Opis

Wszystkie dania bez wyjątku przyrządzone według tych przepisów mają niskie indeksy glikemiczne i pomogą pozbyć się zbędnej masy ciała, jak również ją ustabilizować. Ważne informacje są szczególowo opisane. Rozkoszujmy się zatem smacznymi potrawami według przepisów autora światowych bestsellerów michela montignaca bez obawy przytycia. . najnowsze badania wykazały, że kierowanie się niskim indeksem glikemicznym w codziennej diecie zapobiega otyłości Schudnij z Montigniakiem Pobierz i chroni przed rozwojem cukrzycy typu ii oraz chorobami sercowo - naczyniowymi. Ciekawe przepisy i oczywiście zdrowe.. Miliony ludzi stosujących się do zaleceń metody montignac pozbyły się nadwagi i trwale utrzymują prawidłową wagę ciała. .

Różnorodność propozycji przekąsek, bogactwo i zmienność dań głównych oraz smakowite desery obiecują wyrafinowane kulinarne przeżycia.. . A najważniejsze jest to, że można przy tym schudnąć... . Michel montignac został uznany przez europejskie autorytety od spraw żywienia za najlepszego dietetyka wszech czasów. Świetne przepisy, także dla tych którzy nie są na żadnej diecie!. . Witam, kupiłam ebooka, nie mogę go nawet otworzyć, musze Schudnij z Montigniakiem Pobierz siągać i logować się do jakiś programów czytelnik.

Przepisy zawarte w tej książce zadowolą najwybredniejsze podniebienia i rozmiłują w kuchni montignaca naszych gości, którzy z pewnością staną się jej wielbicielami. Dobra książka i prosta i niezła dieta niezbyt uciążliwa. Szczegółowe menu na 8 tygodni ułatwi wybór właściwych kombinacji potraw. Nie polecam!!!!!. Polecam. Książke jak najbardziej polecam.

Czarne dziury
Żywienie niemowląt. Czyli jak należy rozszerzać dietę małego dziecka krok po kroku. Na podstawie najnowszych schematów żywienia
Interstellar i nauka
Montignac dla kobiet - jak schudnąć i utrzymać wagę z pomocą indeksu glikemicznego
Teoria wszystkiego, czyli krótka historia wszechświata
Tajemnice indeksu glikemicznego
Dieta dla wątroby
4-godzinne ciało
Atlas anatomiczny
Laboratorium w szufladzie. Elektrotechnika, elektronika, miernictwo
Dziennik zdrowia 2013. Naturalne metody leczenia
Matematyka. Fiszki gimnazjalisty. 500 kart do nauki