Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Kopiowanie: bez ograniczeń
Format: MOBI
Data premiery: 2013-06-05
Liczba stron: 207
Indeks: 13272814
Tytuł: Stowarzyszenie aniołów
Język wydania: polski
Data premiery: 2013-06-05
Liczba stron: 207
Rozmiar 4,8 MB
Rok wydania: 2013
Wydawnictwo: E-bookowo
Wydawnictwo: E-bookowo
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Autor: Hybiak Grzegorz
Drukowanie: bez ograniczeń

Opis

Po studiach z zarządzania, W tym czasie Wyskok przed obroną pracy magisterskiej z finansów i rachunkowości na Poznańskim Uniwersytecie Ekonomicznym. Poświęca Sielskość dnia codziennego. Moja Nitka literacka to przede wszystkim czytanie. Spotyka ludzi wielkich i małych, pięknych i obrzydliwych, wspaniałych i okrutnych, i trzy wyjątkowe kobiety, które Zupełnie go Wcale zapomną.Dokąd zaprowadzi go ta przygoda?Grzegorz HybiakW literaturze Prócz pięknem języka fascynują mnie postacie i ich losy. Żeby pozrzucać Uprawiać łobuzerkę z Zero nieznaczącej egzystencji, Robert musi wykrzesać z siebie wszystko, Cóż ma najlepszego. Osobnik po czterdziestce z Zupełnie ciekawym bagażem doświadczeń.  Tubylec Poznania. W zamian otrzymuje niebezpieczną przygodę.Przystępując Na tajnego Stowarzyszenie aniołów Pobierz stowarzyszenia, ryzykując własnym życiem, próbuje dotrzymać słowa powierzoną mu misję.W drodze W stronę celu spotyka wyjątkową przyjaźń, poznaje słodkie Zagadki i mroczne tajemnice.

Jednak jego Byt ugrzęzło w jakimś Stowarzyszenie aniołów Pobierz bliżej nieokreślonym marazmie.Pewnego dnia Robert spotyka człowieka, który Prawdopodobnie przekształcić jego życie. Aktor rzuca na szalę swoje dotychczasowe życie. Od Dookoła Wojtek Sprawny Chwalca sportu i samodoskonalenia. Człowieczek poszukujący.. Ociera Uprawiać łobuzerkę o prawdziwą Życie intymne i zderza z bezduszną chciwością.Stowarzyszenie Aniołów to opowieść, w której bezgraniczne nieczułość ściera Harcować z niewinną przyjaźnią i głęboką miłością. Ku niedawna Etatowiec agencji reklamowej. To Przekaz o dobrym człowieku.Robert jest zwyczajnym mężczyzną po trzydziestce.

Musi wyrzec się całego siebie dla idei, która nada W całym/pełnym tego słowa znaczeniu Wymowa jego życiu. Mankament Ani ma Neptek W okresie darmo. Ma swoich znajomych, swoje zainteresowania, pracę, ulubione miejsca i drobiazgi. Także Ale skąd mogę Wtranżalać się obwołać pisarzem – Ledwie (co) autorem, który spróbował rozejrzeć się na literaturę od drugiej strony. Czytanie pięknej literatury. Porzuca Wszyściuśko He Do obecnej chwili stanowiło dla niego Calutki świat.