Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: E-bookowo
Liczba stron: 207
Rozmiar 4,8 MB
Data premiery: 2013-06-05
Tytuł: Stowarzyszenie aniołów
Autor: Hybiak Grzegorz
Wydawnictwo: E-bookowo
Język wydania: polski
Liczba stron: 207
Data premiery: 2013-06-05
Rok wydania: 2013
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13272814

Opis

Ma swoich Stowarzyszenie aniołów Pobierz znajomych, swoje zainteresowania, pracę, ulubione miejsca i drobiazgi.. Ale nie ma nic za darmo. Do niedawna pracownik agencji reklamowej. Ociera się o prawdziwą miłość i zderza z bezduszną chciwością.stowarzyszenie aniołów to opowieść, w której bezgraniczne okrucieństwo ściera się z niewinną przyjaźnią i głęboką miłością. W zamian otrzymuje niebezpieczną przygodę.przystępując do tajnego stowarzyszenia, ryzykując własnym życiem, próbuje wypełnić powierzoną mu misję.w drodze do celu spotyka wyjątkową przyjaźń, poznaje słodkie sekrety i mroczne tajemnice. Spotyka ludzi wielkich i małych, pięknych i obrzydliwych, wspaniałych i okrutnych, i trzy wyjątkowe kobiety, które nigdy go nie zapomną.dokąd zaprowadzi go ta przygoda?grzegorz hybiakw literaturze poza pięknem języka fascynują mnie postacie i ich losy. Moja droga literacka to przede wszystkim czytanie.

Porzuca wszystko co dotychczas stanowiło dla niego cały świat. Aby otrząsnąć się z nic nieznaczącej egzystencji, robert musi wydobyć z siebie wszystko, co ma najlepszego. Jednak jego życie ugrzęzło w jakimś bliżej nieokreślonym marazmie.pewnego dnia robert spotyka człowieka, który może zmienić jego życie. Od zawsze czynny miłośnik sportu i samodoskonalenia. Musi poświęcić całego siebie dla idei, która nada prawdziwy sens jego życiu. Człowiek poszukujący. Mężczyzna po czterdziestce z całkiem ciekawym bagażem doświadczeń.  mieszkaniec poznania. Stowarzyszenie aniołów Pobierz

Czytanie pięknej literatury. Poświęca spokój dnia codziennego. bohater rzuca na szalę swoje dotychczasowe życie. . Sam nie mogę się nazwać Stowarzyszenie aniołów Pobierz pisarzem – zaledwie autorem, który spróbował spojrzeć na literaturę od drugiej strony. Po studiach z zarządzania, aktualnie krok przed obroną pracy magisterskiej z finansów i rachunkowości na poznańskim uniwersytecie ekonomicznym. To opowieść o dobrym człowieku.robert jest zwyczajnym mężczyzną po trzydziestce.

Pięć...
Kwiecień w San Francisco
Zwykła księżniczka
Zapach szarlotki
Lekarz z telewizji
Kobietki
Modlitwa nieznajomej
Najpiękniejsza para
Błękitna książeczka. Wzruszająca opowieść o miłości
Miłość w stylu retro
Ogród na Long Island
Córka Michorowskich