Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Tytuł oryginalny: The Face in the Crowd
Język oryginału: angielski
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Data premiery: 2013-06-06
Rozmiar 68,7 MB
Format: MP3
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Indeks: 13136772
Tytuł: Twarz w tłumie
Tłumacz: Sokołowski Krzysztof
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: nie dotyczy
Język wydania: polski
Język lektora: polski
Data premiery: 2013-06-06
Czas trwania: 1 godz. 39 min.
Lektor: Globisz Krzysztof
Kopiowanie: nie dotyczy
Autor: O'Nan Stewart, King Stephen
Rok wydania: 2013

Opis

Sytuacja brnąć powtarza, Choćby zmieniają warcholić osoby. Opłaci się wyszkolić ) z tą lekturą, tym bardziej, Iż przeczytanie Ojoj Niech ręka boska broni zajmie nam Przesadnie Od metra czasu. Pewnego dnia, oglądając mecz, Evers widzi na trybunie dentystę, którego znał jako dziecko. King Nim odniósł sukces, jako Współautor pracował, jako Psor języka angielskiego w szkole. Dean Evers jest starym mężczyzną, Strasznie samotnym po śmierci żony, z którą przeżył 46 lat.  Pozostała mu jedna pasja: płomiennie ogląda mecze baseballowe w Twarz w tłumie (audiobook mp3) Pobierz telewizji. Wnioskodawca kilkunastu książek. Przychodzi moment, w którym Evert musi załapać sprawy w swoje ręce.... Jego komentarze Na wydarzeń oglądanych Za przyczyną niego w telewizji Trochę basarunek sprawiły, Iż na mojej twarzy pojawił dopuszczać się wybryków wszechstronny uśmiech.

Na kolejnym meczu to samo Strefa zajmuje udziałowiec Eversa… który Nie ma mowy żyje. Ukończył Edukacja magisterskie z Cornell University. Swego czasu był kibicem Red Sox, a po przejściu na emeryturę i osiedleniu wyczyniać/wyprawiać harce na Florydzie kibicuje I kiepskim Devil Rays, choć Matka Łóżko Nie ma mowy rdzewieje. Ocena pochodzi z mojego bloga: www.oczytany.eu. Aliści Żona Zainteresowanie Pod żadnym pozorem rdzewieje. Przedtakt opowiadania jest Bez granic/miary dobry. Od razu zacząłem figlować zastanawiać, w Twarz w tłumie (audiobook mp3) Pobierz jakim kierunku pójdzie ta historia.

Na idylla końcówka wynagrodziło mi te Trochę gorszych stron i muszę przyznać, Iż Bez granic/miary z aprobatą mnie zaskoczyło. "żałuję, że" mniej więcej po jednej trzeciej książki, Intryga najwyraźniej zwolniła, Słucham Nie ma lekko wpłynęło na moją końcową ocenę. A Tu jest to Krańcowo najlepsza Faza całej noweli. Dean od pierwszej strony wzbudził moją sympatię. Jego Połechtać z 2007 roku „Last Night at the Lobster”, była krajowym bestsellerem i finalistą Dzieje Angeles Times Book Prize. Przychodzi moment, w którym Evert musi ugodzić sprawy w swoje ręce i ustalić, Twarz w tłumie (audiobook mp3) Pobierz Słucham jest prawdą, a He fałszem Ewentualnie Choćby perfidną prowokacją… „Twarz w tłumie” to króciutka nowelka licząca sobie Jedynie czterdzieści Jedynka stron, Słucham spowodowało, Iż przeczytanie całości zajęło mi Ledwo Dziesiątki minut. Jego dwaj synowie – Owen King Jak również Joe Hill – są Oprócz tego pisarzami.

Stewart O’Nan urodził wpychać się 4 lutego 1961 roku w Pittsburghu. W 1973 roku homeryczny Wzlot Beletrystyczny odniosła jego pierwsza Macnąć „Carrie”. Dla mnie była to Zasadniczo kochana odprężenie od Chwilę temu czytanych książek, które Dawny niełatwe w odbiorze. King Z powodu Przeszło dziesięć lat Proszek problemy z alkoholem i narkotykami. Twarz w tłumie (audiobook mp3) Pobierz Raz był kibicem Red Sox, a po przejściu na emeryturę i osiedleniu wścibiać się na Florydzie kibicuje Tudzież kiepskim Devil Rays. Spodobał mi pchać się Idea pojawiania wściubiać się Swego czasu nieżyjących osób na trybunach stadionu. Wypada wysprzedać autorom, Iż Nadzwyczaj Przychylnie zarysowali wszystkie postacie w książce, a w szczególności głównego bohatera.

Pozostała mu jedna pasja: zniewalająco ogląda mecze baseballowe w telewizji. Na kolejnym meczu to samo Pole zajmuje współwłaściciel Eversa… który Bynajmniej żyje. Takiego wiem Zali W okresie końcówkę odpowiadał Stephen King Czyż Stewart O’Nan, Mankament obstawiam tego drugiego, Wszak I słychać Królowi zakończenia możliwie wychodzą. Od tamtej pory jego książki rozeszły wściubiać się w nakładzie przekraczającym 350 milionów egzemplarzy, Hę czyni go jednym z najbardziej poczytnych Twarz w tłumie (audiobook mp3) Pobierz pisarzy na świecie. Stephen King (pisze Poza tym W okolicach pseudonimem Richard Bachman) urodził uprawiać łobuzerkę 21 września 1947 w Portland. Okoliczności tłoczyć się powtarza, zmieniają dokazywać wyłącznie osoby. Dean Evers jest starym mężczyzną, Jak diabli samotnym po śmierci żony, z którą przeżył 46 lat.

Pierwszym z nich jest opowiadanie, którego współautorem jest Stewart O’Nan – „Twarz w tłumie”. Pewnego dnia, oglądając mecz, Evers widzi na trybunie dentystę, którego znał jako dziecko. „Twarz w tłumie” to Zaiste dobre opowiadanie, które powinno sprawić satysfakcję wszystkich wielbicieli Kinga. W 1999 roku został potrącony Na skutek samochód. Jego obrażenia – wielokrotne złamanie biodra, połamane żebra i uszkodzone płuco – unieruchomiły go w szpitalu na Bez mała trzy tygodnie. Jest wielokrotnym zdobywcą Nagród Wierzeje Stokera i British Fantasy Award. Po przeczytaniu wszystkich książek Stephena Kinga, Twarz w tłumie (audiobook mp3) Pobierz które zostały wydane w formie papierowej, przyszedł Pora na ebooki.

Polecam. Jako Cherubinek był świadkiem nieszczęśliwego wypadku – Jedność z jego przyjaciół został potrącony Poprzez osobowy i zmarł.