Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: E-bookowo
Liczba stron: 200
Rozmiar 2,2 MB
Data premiery: 2013-05-25
Tytuł: Miłość na wrzosowisku
Autor: Łajkowska Anna
Wydawnictwo: E-bookowo
Język wydania: polski
Liczba stron: 200
Data premiery: 2013-05-25
Rok wydania: 2013
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13132187

Opis

Uczy języka polskiego w szkole podstawowej. Kontynuacja pierwszej nieudanej opowiesci o zyciu polskich emigrantow w wielkiej brytanii. Pobyt na wyspach sprawił, że Miłość na wrzosowisku Pobierz wielkim atutem jej powieści są szczegółowe opisy miejsc, w których rozgrywa się akcja książki, przedstawianych z malarską niemal dokładnością. Slaba ksiazka. Coś się zaczyna i coś się kończy... . Obecnie znowu mieszka w polsce. Tylko 1 gwiazdka..

Siłą tej powieści jest szczerość. . Nie zawsze jest łatwo, ale wszystko wskazuje na to, że trudności związane z odnalezieniem się w emigracyjnej rzeczywistości ma już za sobą, a haworth to jej miejsce na ziemi. Powoli wrasta w przyjazną rzeczywistość małej społeczności. Poznaje sąsiadów, ich sekrety, kłopoty, ich romantyczne historie sprzed wielu lat... kontynuacja "pensjonatu na wrzosowisku", który spotkał się z ogromną przychylnością czytelników.w życiu basi zachodzą spore zmiany. Autorka nie ucieka w oderwany od realiów świat marzeń o Miłość na wrzosowisku Pobierz idealnej miłości.

Jest żoną lekarza, mamą trójki dzieci. Nie ma w nim miejsca na niespodzianki, bo basia nie znosi niespodzianek! i wtedy nadchodzi miłość, a wraz z nią namiętność i spełnienie, ale też niepokoje, obawy, i dylematy. Każdy jej dzień jest starannie zaplanowany i wypełniony Miłość na wrzosowisku Pobierz po brzegi obowiązkami. Przeprowadza się do uroczego angielskiego miasteczka, otwiera wymarzoną kawiarnię, remontuje dom, opiekuje się synkiem, przeżywa kłopoty dorastających córek, stara się być oparciem dla męża. To, co przeżywa jej bohaterka, jest niezwykłe, a jednocześnie wiarygodne; opowiedziane odważnie, szczerze, przekonująco i ciepło.anna łajkowska (ur.. 1968) jest absolwentką polonistyki na uniwersytecie gdańskim oraz marketingu i zarządzania na politechnice gdańskiej. Autorka czerpie inspiracje z własnych doświadczeń – w 2006 roku z całą rodziną wyemigrowała do wielkiej brytanii.

Świat według psa
Spotkanie nad jeziorem
Jezioro marzeń
Historia pewnej niewierności
Romans z szefem
Co ludzie powiedzą?
Seks w Nowym Jorku
Długie lato w Magnolii
Karuzela uczuć
Bogini zemsty
Słońce i konie
Ukochany wróg