Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy PWN
Liczba stron: 377
Rozmiar 2,3 MB
Data premiery: 2013-04-16
Tytuł: Siła nawyku
Tytuł oryginalny: The power of habit
Autor: Duhigg Charles
Tłumacz: Guzowska Małgorzata
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy PWN
Język wydania: polski
Liczba stron: 377
Data premiery: 2013-04-16
Rok wydania: 2013
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13010225

Opis

jedna z najlepszych książek roku według the wall street journal i financial times, przetłumaczona na 31 języków.. "siła nawyku" to książka, która pozwala zmienić nasze negatywne nawyki. Autor przekonuje, że zrozumienie i zmiana nawyków pomagają osiągać wymarzone cele. Można się po niej czuć trochę przytłoczonym, ja zrozumiałam jak wiele wiedzą o mnie firmy i korporacje w których robię zakupy, ile mogę zmienić w bardzo prosty sposób i... . Teraz wszędzie widzę nawyki.. - jak lisa, otyła, przez wiele lat uzależniona od alkoholu i papierosów, zadłużona i niezdolna do utrzymania stałej pracy, stała się zgrabną Siła nawyku Pobierz kobietą sukcesu, wolną od nałogów? - jak jednemu człowiekowi od reklamy udało się namówić amerykanów do codziennego mycia zębów i dlaczego pasta pepsodent stała się najbardziej znaną pastą do zębów na świecie? - dlaczego pływak michael phelps wygrał wyścig płynąć na oślep? - co sprawia, że kawiarnie starbucks odnoszą światowy sukces? - jak firma procter & gamble przekonała klientów, że świeże powietrze wymaga pachnących odświeżaczy powietrza? badania nad działaniami mechanizmów stojących za nawykami pomagają wielu firmom w dotarciu do klientów, planowaniu odpowiednich kampanii promocyjnych, usprawnianiu działania placówek zdrowia i wielu innych. .

Nawet drobne zmiany, wprowadzone na stałe dzięki wykształceniu nowych nawyków, prowadzą do dużych przekształceń i spektakularnych sukcesów. Co najważniejsze na końcu książki jest zwięzła instrukcja jak zidentyfikować własne nawyki i jak je zmienić. Od czasu premiery ponad 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy. W zwięzły, przystępny i ciekawy Siła nawyku Pobierz sposób przedstawia temat codziennych nawyków jednostki, organizacji i całego społeczeństwa. Dlatego nałogowo palimy papierosy, chronicznie wybieramy nieodpowiednich partnerów, nieustannie sprawdzamy wiadomości na facebooku, zawsze ścielimy łóżko lub nie ścielimy go nigdy. Objaśnia jak to się dzieje, że robimy ciągle to samo, choć chcemy aby było inaczej.zawiera sporo danych naukowych, ale w większości bardzo ciekawych historii.. przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka, a nawyki mają potężną moc. Super książka.

w książce "siła nawyku" charles duhnigg udowadnia, że wyrobienie sobie nowych nawyków lub zmiana dotychczasowych może całkowicie odmienić czyjeś życie, a także funkcjonowanie państw, społeczeństw, przedsiębiorstw i grup zawodowych. . Bardzo polecam!. . Książka, która wciąga od pierwszej strony.

Czujesz tak, jak myślisz
Każdy szczyt ma swój Czubaszek
Borderline: Autoterapia, czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii
Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski. Tom 1-2
Bunt ciała
Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze światem
Filozofia f**k it, czyli jak osiągnąć spokój ducha
Ogarnij się!
Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym
Erystyka, czyli sztuka prowadzenia sporów
Bunt mas
Pokochaj siebie