Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 750
Rozmiar 10,8 MB
Data premiery: 2013-02-20
Tytuł: Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia
Autor: Schwarzenegger Arnold
Tłumacz: Niewiadomski Andrzej, Słysz Magdalena
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 750
Data premiery: 2013-02-20
Rok wydania: 2013
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 12761227

Opis

. Polecam. Trzydzieści sześć lat po wyjeździe do ameryki został wybrany gubernatorem stanu kalifornia. Ja za swoją dałem 10 zł(wersja papierowa) w polomarkecie.. Urodził się w małym miasteczku w austriackich alpach.. P.s. jedna z najbardziej oczekiwanych autobiografii naszych czasów. Mega wypasiona książka, Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia Pobierz z poczatku nie chciałem pobierać , ale po przeczytaniu darmowego fragmentu wogóle się nie zastanawiałempolecam, dobra robota panie schwarzenegger.

A na deser serwuje czytelnikom "zasady arnolda" - rady, którymi według niego należy kierować się w życiu, żeby osiągnąć sukces. Książka Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia Pobierz warto przeczytania. Universe otworzyło mu drogę do kariery w ameryce – w kulturystyce, biznesie, filmie i wreszcie w polityce. Faktycznie pamięć absolutna. "pamięć absolutna: niewiarygodna historia mojego życia" arnolda schwarzeneggera to szczera opowieść niezwykłego aktora, biznesmena i polityka – opowieść o niezwykłej determinacji, dyscyplinie, pracowitości i wierze we własne siły. . Ożenił się z siostrzenicą prezydenta johna kennedy’ego - marią shriver, zarobił miliony dolarów, nie tylko w branży filmowej, ale również prowadząc inne interesy – od inwestowania w nieruchomości po zakup boeinga 747. .

W każdej z dziedzin życia osiągnął wyżyny, o jakich większość imigrantów może tylko śnić. Książka super, forma zakupu także - szybko i sprawniepolecam. Za rolę w filmie "niedosyt" otrzymał złoty glob. . Oto arnold z jego pamięcią absolutną. Dobrze się czyta. Jego życie nie było wolne od skandali, Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia Pobierz o czym pisze w rozdziale "sekret", przyznając się do nieślubnego dziecka z pomocą domową i szczegółowo relacjonuje całą historię, wraz z separacją i nadchodzącym rozwodem z marią shriver. .

Marzył o wyjeździe do ameryki, o tym, by zostać mistrzem kulturystyki i gwiazdą filmową. W opisach znajduje się wiele szczegółów, dzięki którym możemy jeszcze dokładnie wyobrazić sobie opisywane w książce historie. Zwycięstwo w zawodach mr.

Warto żyć
Marina Abramović. Pokonać mur. Wspomnienia
Antoni Gaudi. Czarodziej architektury
Podróże z Herodotem
Kukuczka. Opowieść o najsłynniejszym polskim himalaiście
Berlińska depresja. Dziennik
Bez strachu. Jak umiera człowiek
Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy Nike
Dior i ja. Autobiografia
Kochaj wystarczająco dobrze
Steve Jobs
Sprawa honoru. Dywizjon 303 Kościuszkowski. Zapomniani bohaterowie II wojny światowej