Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwa Videograf S.A.
Liczba stron: 66
Rozmiar 2,4 MB
Data premiery: 2013-01-28
Tytuł: Zdrowie ze spiżarni. Przetwory, które leczą
Autor: Nowak Zbigniew T.
Wydawnictwo: Wydawnictwa Videograf S.A.
Język wydania: polski
Liczba stron: 66
Data premiery: 2013-01-28
Rok wydania: 2012
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 12676460

Opis

Oprócz przepisów na przetwory z owoców i warzyw w książce znajdują się także receptury aromatycznych, pełnych witamin soków i syropów z ziół, kwiatów oraz owoców leśnych, które stanowią niezastąpione lekarstwo na wiele dolegliwości.autor omawia lecznicze właściwości poszczególnych przetworów i przedstawia ich zastosowanie i dawkowanie.zbigniew t. . Smacznie i zdrowo, czyli moda na domowe przetwory!pierwsza na polskim rynku publikacja poświęcona leczniczym właściwościom przetworów z warzyw, owoców i ziół. Jest autorem piętnastu książek, kilkuset artykułów poradniczych opublikowanych w poczytnych pismach krajowych oraz kilkuset audycji radiowych nadawanych w polskim radiu.współpracował ze słynnym zielarzem-zakonnikiem, ojcem grzegorzem sroką (z którym także publikował) oraz wybitnym znawcą Zdrowie ze spiżarni. Przetwory, które leczą Pobierz roślin leczniczych, prof. Część receptur pochodzi ze skarbnicy ojca grzegorza sroki, a także z zaprzyjaźnionych z autorem klasztorów. Aleksandrem ożarowskim. Nowak – od ponad dwudziestu lat popularyzuje wiedzę z zakresu ziołolecznictwa, zdrowej diety i zdrowego stylu życia..

Ten opatrzony kolorowymi ilustracjami poradnik jest adresowany do osób, które cenią naturalne produkty, nieskażone dodatkami chemicznymi i służące zdrowiu.korzystając ze swego długoletniego doświadczenia, autor opracował około 80 przepisów na przetwory domowe, które nie tylko wzbogacą naszą kuchnię, ale pomogą wzmocnić odporność oraz wyleczyć niektóre dolegliwości.

Sprawdziany. Matematyka. Klasa 4. Sukces w nauce
Dieta w chorobach autoimmunologicznych
Krótka historia czasu
Astrofizyka dla zabieganych
Notatki maturalne persila. Chemia
Tabliczka mnożenia bez uczenia + gra
Moja europejska rodzina. pierwsze 54 000 lat
Anatomia zbrodni. Sekrety kryminalistyki
Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg
Schudnij z Montigniakiem
Czarne dziury
Żywienie niemowląt. Czyli jak należy rozszerzać dietę małego dziecka krok po kroku. Na podstawie najnowszych schematów żywienia