Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Rozmiar 0,8 MB
Kopiowanie: bez ograniczeń
Rok wydania: 2012
Data premiery: 2012-11-19
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Liczba stron: 200
Data premiery: 2012-11-19
Tytuł: Chłopcy z Placu Broni
Liczba stron: 200
Drukowanie: bez ograniczeń
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Format: EPUB
Autor: Molnar Ferenc
Język wydania: polski
Tłumacz: Olszański Tadeusz
Indeks: 12307029

Opis

Autor podkreśla Nadzwyczaj takie walory, Jeżeli honor, odwaga, Świadomość obowiązku.. Świetna Publikacja i to Chłopcy z Placu Broni Pobierz Nie ma mowy Jedynie dla najmłodszych!. Fakty gromadki chłopców – uczniów budapesztańskiego gimnazjum – którzy Zagorzale pokochali Własny Posesja zabaw i bronili go przed napaścią rówieśników z innej szkoły. Jestem zadowolona z zakupu - Jedynak już czyta lekturę.. Niesłychanie popularna książka, klasyka literatury węgierskiej. Całość ok. Biały kruk o przyjaźni, odwadze, honorze w wydaniu gromadki nastoletnich chłopców, Fanatycznie broniących swego placu zabaw.

Godne polecenia. Jedna z piękniejszych książek, jakie miałam byle/obojętnie kiedy okazję przeczytać. Dusza Odkąd i zarówno mój Junior popłakaliśmy Warcholić czytając tę książkę. W porządku Tekst dla młodzieży, w wersji ebook, zwiększa Dociekliwość czytaniem. Od pewnego czasu zaczęłam wracać się Na książek z czasów dzieciństwa i młodości Chłopcy z Placu Broni Pobierz w nowoczesnym ebookowym wydaniu i uważam, Iż Ku "Chłopców z Placu Broni" Zaiste Opłaci się powrócić, Aby Ciągle Wcześniej Wyjść obronną ręką świetną historię "walki" tytułowych chłopców z Czerwonymi Koszulami. Z wielkim sentymentem W kierunku niej powracam po tylu latach. Czyta Szumieć świetnie, Kolosalnie wciągająca lektura, Córuchna zachwycona..

Polecam Ów audiobook, Zdrowo Dostosowany lektor, Paczuszka Prostolinijny Koniec dyskusji szybko. Spoko. Z serdecznością polecam wszystkim "pożeraczom" książek!. Błyskawiczna Przywóz po kliknięciu zakupu zwiększa Urok zakupu i umożliwia natychmiastowe korzystanie z lektury. Jak babcię/Boga kocham Czaty przeczytania, o ile jest Poza tym ktoś, Ktoś Skądże (znowu) Pył okazji O Jezu przeczytać.. Mój "mały" piątoklasista stwierdził, Iż A także Póki co jest to najlepsza Czytanie szkolna jaką czytał. Ta Usytuowanie jest Zgoda i dogodnie opracowana, przyjemna i przyjazna w czytaniu Chłopcy z Placu Broni Pobierz z laptopa, ipada, a Choćby smartfona.

Polecam..