Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Seria: Dary anioła
Liczba stron: 528
Rozmiar 0,8 MB
Data premiery: 2016-09-27
Tytuł: Dary anioła. Tom 1. Miasto kości
Tytuł oryginalny: Mortal Instruments: City of Bones
Seria: Dary anioła
Autor: Clare Cassandra
Tłumacz: Reszka Anna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Język wydania: polski
Liczba stron: 528
Data premiery: 2016-09-27
Rok wydania: 2009
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 12206582

Opis

Clary fray wiedze życie normalnej, nieco zbuntowanej nastolatki. Cała recenzja na http://timeofbook.blogspot.com/2017/07/56-miasto-kosci.html. Poszukując matki, clary trafia do tajemnego świata położonego głęboko pod ulicami nowego jorku, zwanego podziemnym światem, pełnego tajemniczych wróżek, wampirów, hybryd człowieka i wampira i demonów.. . Aż do czasu, gdy pewnej nocy w nocnym klubie pandemonium trzech nastolatków, których widzi tylko ona, na jej oczach zabija chłopca, który, Dary anioła. Tom 1. Miasto kości Pobierz jak się okazuje, tak naprawdę nie jest chłopcem... Dziewczyna widzi coś, czego nie powinna widzieć. Jej najlepszym i jedynym przyjacielem jest chłopak, matka jest roztrzepaną artystką, a miejscem rozrywki są ulice manhattanu i nocne kluby. Clary, nastoletnia dziewczyna, żyjąca przeciętnym życiem.

Wkrótce sama staje się częścią ukrytego świata łowców demonów zwanych nefilim i odkrywa straszną tajemnicę... Coś wspaniałego ! do tego niebanalna historia z zagadkami i niezwykle poruszające momenty. Clary czuje, że powinna zawiadomić policję, ale wie, że nikt jej nie uwierzy, gdyż ciało zamordowanego rozpłynęło się w powietrzu, a napastników Dary anioła. Tom 1. Miasto kości Pobierz nikt oprócz niej nie widzi. Dodam że o tytule nic wcześniej nie słyszałem, i wydawało mi się, żeot mamprzed sobą kolejne romansidło pokroju 'zaćmienie'. Clary jest rozdarta pomiędzy uczuciami, które żywi do dwóch chłopców – jej najlepszego przyjaciela, simona oraz do tajemniczego łowcy wampirów, pół człowieka, pół anioła jace’a. Książka przemyślana i od początku wciągająca, polecam ją wszystkim !. W ciągu następnych 24 godzin znika matka clary, a ona sama o mało nie ginie z ręki demona. .

być świadkiem morderstwa – to przeżycie, które pozostawia w psychice ślad na całe życie. Tytuł jednak bardzo mnie zaskoczył, nie opiera się bowiem tylko na miłostce bochaterki, w powieści znajdziemy także niewybrednych chumor, wciągającą Dary anioła. Tom 1. Miasto kości Pobierz zagadkę oraz dobrze rozpoczętą historię... . Bez nikogo, z kim mogłaby porozmawiać o tym co się dzieje. Bohaterką bestsellerowej serii „dary anioła” jest clary fray – nastoletnia rudowłosa artystka o skłonnościach do wpadania w tarapaty. Według mnie ta autorka jest genialna ! sposób w jaki pisze, jest tak interesujący, że nie można się oderwać, ponadto czytając tą książkę ( jak w każdej innej) domyślałam się niektórych sytuacji jednak w ostatnim momencie autorka zmienia trop i pisała coś zupełnie innego niż mi się wydawało, ale idealnie łączy się z całą fabułą. Gdy jednak pewnego razu w klubie staje się świadkiem bezwzględnego morderstwa popełnionego przez trzech nastolatków na ich rówieśniku, jej dotychczasowa rzeczywistość kompletnie się rozpada. Kiedy po raz pierwszy usłyszałam i przeczytałam opis tej książce od razu chciałam ją przeczytać.

Są to nocni łowcy, tajemna kasta wojowników, których celem jest walka z demonami. Żyjąca w przekonaniu o niewinności świata i ludzi. No właśnie, rozpoczętą, trzebasięchyba wziąśćzakolejny tom ;). Zdolna malarka, która odziedziczyła swój talent po matce. Zaczyna żyć w świecie, o którym istnieniu wiedziała jedynie z gier, w które grał jej przyjaciel simon, w którego istnienie nigdy nie wierzyła. Kupując tę książkę, szczerze mówiąc, nie do końca byłem przekonany Dary anioła. Tom 1. Miasto kości Pobierz co dojej treści. Podczas pewnego dnia wszystko się zmienia.

Zaczyna zupełnie nowe życie, przy boku ludzi, których ledwo, co poznała, bez matki, ojca. Aż do tego dnia... Jest jedynie jace, który z pozoru arogancki a zarazem opiekuńczy, czuje silną więź z clary, nie będąc w stanie zostawić ją samej. Okazuje się, że nie jest tym za kogo się uważała. . Już sama nie wie kim jest.

Gdzie diabeł nie może
Głębia. Tom 4. Bezkres
Star Wars. Ahsoka
Nikita. Tom 3. Diabelski młyn
Archiwum burzowego światła. Tom 3. Dawca przysięgi. Część 2
Cień
Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1. Gra o tron
Otchłań. Księga 1
Rycerz kielichów
Autostopem przez galaktykę. Tom 1
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 1
Tron z czaszek. Księga 1