Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Świat Książki
Liczba stron: 464
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2014-01-17
Tytuł: Szpital
Tytuł oryginalny: BLOCKET
Autor: Wahlberg Karin
Tłumacz: Ptaszyńska-Sadowska Elżbieta
Wydawnictwo: Świat Książki
Język wydania: polski
Liczba stron: 464
Data premiery: 2014-01-17
Rok wydania: 2012
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11978091

Opis

Kiedy wydaje się, że wszystko idzie jak najlepiej, rodzina zostaje poddana ciężkiej próbie.  w spokojnej Szpital Pobierz dzielnicy willowej, na wracającą z przyjęcia cecilię napada nieznany sprawca. . Karin wahlberg - szwedzka pisarka, z wykształcenia filolog i lekarz, jest uznawana za jedną z najbardziej poczytnych autorek literatury sensacyjnej. Jak wszystkie poprzednie ksiazki karin wahlberg wciagniela mine bez reszty.... Podczas gdy veronika czuwa przy łóżku cecilii, claes opiekuje się ich małą córką klarą, która właśnie zaczyna przedszkolną edukację. Jej książki zajmowały czołowe miejsca na listach bestsellerów i otrzymywały złote i srebrne nagrody. Wkrótce następna książka z tej serii: podglądaczka.

Jej mąż, który przed kilkoma dniami pojechał na badania do szpitala w lund, przepadł bez śladu. Koleżanka cecilii zostaje znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Dziewczyna odnosi ciężkie obrażenia  i trafia do szpitala. Karin wahlberg pracuje jako lekarka w szpitalu uniwersyteckim w lund. Odpowiedź na te pytania kryje się w labiryncie szpitalnych korytarzy... Ich głównym bohaterem jest komisarz policji claes claesson, Szpital Pobierz któremu partneruje lekarka veronika lundborg. Pewnego popołudnia telefonuje do niego zaniepokojona sąsiadka.

Veronika lundborg i claes claesson pobierają się wreszcie po wielu latach znajomości, a córka veroniki, cecilia, wprowadza się do pierwszego własnego mieszkania. . Czy między tymi przestępstwami jest jakiś związek? co dzieje się w kręgu młodych lekarzy, w którym obracała się zarówno cecilia, jak i jej koleżanka. Kiedy claes claesson we współpracy z policją w lund próbuje zgłębić przeszłość mężczyzny, miastem wstrząsa kolejna tragedia.. znakomite powieści kryminalne szwedzkiej autorki.

Lodowa kurtyna
Gdzie mól i rdza
Aż po ciemny las
Duża polka
Gra w ciemno
Inspektor Anders Knutas. Tom 6. Upadły anioł
Testament Judasza
Sherlock Holmes. Tom 1
Mistrz karnawału
Ołtarz kości
Insygnia nocy
Mnie zabić