Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: E-bookowo
Liczba stron: 319
Rozmiar 3,8 MB
Data premiery: 2012-04-25
Tytuł: Matrix. Anatomia systemu. Instrukcja obsługi demokracji XXI wieku
Autor: Ściślak Jarosław
Wydawnictwo: E-bookowo
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 319
Data premiery: 2012-04-25
Rok wydania: 2012
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11374497

Opis

Co ma ze sobą wspólnego protest młodych ludzi przeciwko acta z doradcami prezydenta obamy do spraw zmian klimatycznych? co łączy ze sobą zamachy w Matrix. Anatomia systemu. Instrukcja obsługi demokracji XXI wieku Pobierz oklahoma city z 1995 roku i 11 września 2011 roku? jak jest rola mediów, religii i polityki we współczesnym świecie? czy klimat naprawdę się ociepla, czy też uważają tak tylko ci, którzy dzięki forsowanym tego typu poglądom mają coś do ugrania? czy kryzys finansowy i ekonomiczny roku 2008 naprawdę spowodowany był tylko tak zwanymi "złymi kredytami"? jak jest stawka wszystkich tych informacji? dlaczego coraz więcej osób na świecie uważa, że świat stoi na progu wielkich zmian, być może najważniejszych w całej notowanej historii ludzkości?autor nie uważa, że świat skończy się w 2012 roku. Pozycja nie zasługuje na druk w żadnym wypadku. Wręcz przeciwnie - on dopiero się teraz zaczyna. Na przekór ludziom złej woli i bardzo ograniczonego, bo zakompleksionego umysłu. Jest tylko hologramem. I powiem szczerze, jestem w szoku. Jeżeli jesteś ambitnym czytelnikiem, po lekturze tej pozycji świat już nigdy nie będzie dla ciebie taki sam. Jest dla mnie niezrozumiałe..

Nie bez znaczenia są też obszerne fragmenty dotyczące obecnej sytuacji w polsce, których to symptomem są protesty młodych ludzi przeciwko acta.książka, napisana płynnym i przystępnym stylem, łączy w sobie wiele dziedzin wiedzy - począwszy od medioznawstwa i polityki, poprzez religię, socjologię, ekonomię, skończywszy na fizyce. . Książka omawia zarówno odtajnione oraz niedostępne szerszej publiczności dokumenty rządu stanów zjednoczonych, rzucających Matrix. Anatomia systemu. Instrukcja obsługi demokracji XXI wieku Pobierz światło na wiele przemian społecznych, gospodarczych i duchowych w skali całej planety. Dla kilkunastu tytułów zrobiłem wyjątek, dla tej też. Być może dlatego autorowi odmówiono początkowo obrony pracy licencjackiej, na której między innymi bazuje... Autor w poważny sposób traktuje czytelnika. . Jest już sporo książek o kryzysie ekonomicznym i innych, ważnych ostatnio społecznie tematach.

To unikalna pozycja, która interpretuje klasyczną trylogię braci wachowskich w sposób, jakiego jeszcze nie widziałeś. Nie wiedziałam, że można na tyle sposobów to rozumieć. wyobraź sobie, że świat jaki cię otacza, nie istnieje naprawdę. Rok 2012 się skończył, końca świata i meteoru nie ma. Ale to już było - powiesz.. Oprócz tego ze mamy coś do powiedzenia, powinniśmy zwrócić również uwagę na "pióro", styl a tutaj brakuje wszystkiego i właściwie trudno to co czytamy nazwać bezstronną obserwacją, to raczej narzucenie sposobu myślenia od początku do końca mimo ze gdzieś tam na pierwszych stronach autor wspomina by nie ufać nawet jego perspektywie i percepcji. Dzięki bogatemu, Matrix. Anatomia systemu. Instrukcja obsługi demokracji XXI wieku Pobierz liczącemu kilkaset pozycji wykazowi źródeł, będziesz mógł na własną rękę przekonać się, czy jest tak, jak napisano w tej książce.wywraca ona świat do góry nogami, pokazując nowy wymiar rzeczywistości. Nie wierzę w e-booki, wolę książki tradycyjne.

Czy aby na pewno?ta książka to materiał bazujący na licencjackiej i magisterskiej pracy autora, uzupełniony o mnóstwo nowych i bardzo aktualnych informacji, dotyczących wydarzeń z ostatnich miesięcy, a wręcz tygodni. Bo też i mało kto zrozumie. Wachowscy nakręcili o tym film, czytałem o tym w paru książkach i internecie. Autor podaje Matrix. Anatomia systemu. Instrukcja obsługi demokracji XXI wieku Pobierz liczne sposoby interpretacji. Jeśli jesteś fanem filmów braci wachowskich, dzięki tej książce odkryjesz je na nowo - autor obiecuje, że o wielu faktach z pewnością nie wiedziałeś. Po pierwsze z powodu zawartych tu informacji. Temat jest szeroki, więc decyzja chyba racjonalna.

Przeczytałem w Matrix. Anatomia systemu. Instrukcja obsługi demokracji XXI wieku Pobierz dwie noce, nie żałuję ani pieniędzy, ani czasu.. Bardzo słabiutka pozycja, odradzam wydawania nawet złotówki. Po drugie z powodu dogłębności traktowania tematu. Autor na wstępie zaznacza, że rzecz może wydawać się kontrowersyjna, ale tylko wtedy, gdy nie ma się otwartego umysłu. System edukacji, polityczny, medycyna... Oni pokazują, do czego prowadzi religijny fanatyzm i kurczowe trzymanie się swoich wartości. Po raz kolejny..

Takie osoby ze swoimi opiniami jak pielgrzym poniżej, nie zrozumieją. . Nie czytam takich rzeczy. To żadna książka, to nawet bardzo słaba praca dyplomowa na szczególny temat i nic więcej. . Czytałem i podobało mi się. Polecam Matrix. Anatomia systemu. Instrukcja obsługi demokracji XXI wieku Pobierz myślącym i odważnym..

Po lekturze obejrzę jeszcze raz, tym razem z tekstem w ręku.. Ta jest faktycznie kompleksowa, a przy tym dotyczy też polskich zjawisk. Matrix. Anatomia systemu. Instrukcja obsługi demokracji XXI wieku Pobierz W końcu ktoś się tymi tematami zajął w naszym kraju i od razu zrobił to dobrze. Napisana jednak dobrze, w dodatku daje do myślenia. Obie wizje da się pogodzić i wzajemnie się uzupełniają. W końcu dlatego, że jest to naprawdę porządnie przygotowane. .

... Poza tym chciałem uświadomić autora, że jest na tym świecie kilku szczęśliwych ludzi prócz buddyjskich mnichów. Przy takim podejściu faktycznie może wydać się ciężka w odbiorze. Nad swoim życiem, wartościami. Wszystko to ma bardzo poważne wady, które w książce są punktowane. Matrix. Anatomia systemu. Instrukcja obsługi demokracji XXI wieku Pobierz Czekam na ewentualny ciąg dalszy.. Nie oszczędza go, pisze merytorycznie.

Aby w pełni zrozumieć przekaz takich książek jak ta, potrzebna Matrix. Anatomia systemu. Instrukcja obsługi demokracji XXI wieku Pobierz jest odwaga do zastanowienia się. Normalnie jakby ktoś młynkiem mnicha buddyjskiego obracał bezustannie aż w głowie huczy po chwili czytania. Tacy jak pielgrzym tego nie zrozumieją. Tematy są aktualne, a ekonomia miesza się tu z innymi dziedzinami wiedzy. . Można się przyczepić do kilku rzeczy. Autor zaznacza na wstępie by mu nie ufać nie dlatego, że nie wierzy w to co pisze.

Można się z pewnymi rzeczami nie zgadzać, ale to już kwestia osobistego podejścia. Już po paru stronach tekstu poczułem się znudzony tymi przecież naprawdę interesującymi tematami zawartymi w tym pseudo-naukowym dziełku. . Oglądałam film wielokrotnie i nie udało mi się wyłapać wszystkich smaczków, jakie zostały tutaj podane. A już to Matrix. Anatomia systemu. Instrukcja obsługi demokracji XXI wieku Pobierz bezustanne oddawanie pokłonu twórczości braci w. Nie wiem, jeśli wszystkie informacje które tu są zawarte mają sens, a w obliczu tego co czytałem i na własną rękę poza tą książką uważam że tak, to ludzie naprawdę nie zdają sobie sprawę z tego, co się dzieje. Pewne rzeczy można było jeszcze rozbudować ale wtedy byłoby chyba z 1000 stron.

Lubię filmową trylogię i pokrewne filmy jak ghost in the shell. Fakt, czytałem kilka książek w podobnym tonie i były świetne, ta jest znakomita. On próbuje nas przekonać do tego, by myśleć krytycznie i opierać się na faktach. Autor ten problem w książce też zresztą porusza i trafia w sedno. Są natomiast poważne Matrix. Anatomia systemu. Instrukcja obsługi demokracji XXI wieku Pobierz i realne zagrożenia. Drogi pielgrzymie! to nie ściślak próbuje wmawiać swoje zdanie, to ty i tobie podobni. Często trzeba przeformułować wszystko, co do tej pory przyjmowało się za pewnik.

Nie lubię, dużo jest straszydeł w rodzaju patricka gerryla.

Stando Lubentius Moriar
Bohaterowie i zdrajcy. Polacy w służbach różnych wywiadów
Było, minęło... W kuchni i na salonach X Muzy
Stanisław August. Mąż wszystkich żon
Krystyna Kofta. Kobieta zbuntowana. Autobiografia
Za, a nawet przeciw. Zagadka Lecha Wałęsy
Zdjąć Polskę z krzyża
Truman Capote. Rozmowy
1001 rzeczy, które warto wiedzieć o Janie Pawle II
Zasługa dla Polski. Pułkownik Ryszard Kukliński opowiada swoją historię
Miłosz i Putrament. Żywoty równoległe
Kontrola współczesności. Wybór międzywojennej publicystyki społecznej i literackiej z lat 1924 - 1939