Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Liczba stron: 250
Rozmiar 2,3 MB
Data premiery: 2012-02-28
Tytuł: Ten obcy
Autor: Jurgielewiczowa Irena
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 250
Data premiery: 2012-02-28
Rok wydania: 2011
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11220763

Opis

. To klasyka w nowoczesnym wydaniu, które pozwolił mi wysłać dziecko na narty z komórką a bez dodatkowego bagażu, który mógłby ulec zniszczeniu lub zagubieniu. Ulka, pestka, marian i julek są zaskoczeni pojawieniem się na "ich" wyspie obcego chłopaka, potrzebującego pomocy. . od pierwszej strony tej znakomitej powieści czytelnik jest zaangażowany w sprawy, którymi żyją bohaterowie. . Ukrywają go przed dorosłymi, ale nie wiedzą, że zenek ma za sobą bolesne Ten obcy Pobierz przeżycia i nie jest tym, za kogo się podaje.. Mimo początkowego "rozczarowania" książka bardzo wciągająca i ciekawa dla 12-sto latków..

Wkrótce sytuacja tak bardzo się skomplikuje, że trzeba będzie ujawnić prawdę. . Jedna z bardziej lubianych lektur w szkole podstawowej. . Jestem pewien, Ten obcy Pobierz że jeszcze wiele pokoleń doceni tę wspaniałą książkę.. Dzieci nieco zadziwione, że nie jest to opowiadanie o inwazji z kosmosu. Forma i dostawa w sam raz cena równie nie wygórowana.zakup zadowalający w 100%.

Jak mam złożyć reklamację. Cóż takie czasy. Jedna z książek dzięki którym pokochałam czytanie. Historia jaka mogła przydarzyć się każdemu z nas.. Nie mogę otworzyć pliku, by pobrać ebooka. To fantastyczna, ponadczasowa książka przedstawiająca historię, która nigdy się nie zestarzeje. Ten obcy Pobierz Z wielką chęcią powróciłem do lat mojej młodości i znów przeczytałem powieść ten obcy, chociaż pewnie niektórym się wydaje, że w moim wieku to już nie wypada...

. Ok............................................................................ . Próbując pobierać, pokazuje mi, że plik jest uszkodzony.. . Ponadczasowa Ten obcy Pobierz :). Lektura.

Tego lata stałam się piękna
Żniwiarz. Tom 1. Pusta noc
Percy Jackson i bogowie olimpijscy. Tom 1. Złodziej pioruna
Feel again
Silence. Tom 2. Broken Silence
Zwiadowcy. Księga 6. Oblężenie Macindaw
Dary anioła. Tom 6. Miasto niebiańskiego ognia
Zwiadowcy. Księga 13. Klan Czerwonego Lisa
Eragon
Oddychaj mną
Elementals. Tom 2. Krew Hydry
Zwiadowcy. Księga 9. Halt w niebezpieczeństwie