Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Prószyński Media
Liczba stron: 528
Rozmiar 1,1 MB
Data premiery: 2013-08-29
Tytuł: Miasteczko Salem
Tytuł oryginalny: Salem’s Lot
Autor: King Stephen
Tłumacz: Nakoniecznik Arkadiusz
Wydawnictwo: Prószyński Media
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 528
Data premiery: 2013-08-29
Rok wydania: 2011
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11218289

Opis

Znikają bądź umierają w dziwnych okolicznościach dzieci i dorośli, jedna śmierć pociąga za sobą drugą. Dla miłośników s. Doczekała się też dwóch ekranizacji. . .. Polecam tą książkę. Czyżby salem Miasteczko Salem Pobierz było nawiedzone przez złe moce? kilku śmiałków, którym przewodzi mały chłopiec, wydaje im pełną determinacji walkę. miasteczko salem, klasyczny horror stephena kinga, ukazało się po raz pierwszy w roku 1975. Po raz kolejny stephen pokazał, że potrafi stworzyć historię straszną, ale cały czas wciągającą i trzymającą w napięciu do maksimum.

w prowincjonalnym amerykańskim miasteczku zaczynają dziać się rzeczy niepojęte i przerażające. Kolejny raz dał nam świetną książkę, która wywoła w nas autentyczny strach poruszania się w ciemności przez jakiś czas ;) naprawdę warte przeczytania!. Demoniczna opowieść natychmiast przeraziła i oczarowała czytelników i stała się światowym bestsellerem. Nie tylko ukazuje różne wierzenia ludzi(bestie i inne wymysły ludzkiej wyobraźni) lecz także problemy takie jak kryzys wiary czy też zemstę. Jedni zrobią prosty żart, który raz użyty, nikogo już nie nabierze. Straszyć można w różny sposób. Kinga i Miasteczko Salem Pobierz nie tylko.

. Na szczęście są tacy ludzie jak king, którzy będą ten strach powoli, dokładnie i w odpowiedni sposób dawkować, coraz bardziej go potęgując dokładnością opisu, budowanym napięciem; to wszystko można znaleźć w miasteczku salem, które z początku wydaje się być zwykłą mieściną, a wraz z rozwojem akcji staje się siedzibą krwiopijców. Jest wciągająca i trzymająca w napięciu.

Milcząca dziewczyna
Lśnienie
Zbieg okoliczności
Tylko jedno spojrzenie
Aleksandra Wilk. Tom 1. Gra pozorów
Ostatnie tchnienie
Cyfrowa twierdza
Nocna zmiana
Odprysk
Jack Reacher. Tom 1. Poziom śmierci
Drugi przekręt Natalii
Natalii 5