Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Format: MOBI
Język oryginału: szwedzki
Seria: Komisarz Wallander
Autor: Mankell Henning
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Tłumacz: Thylwe Halina
Seria: Komisarz Wallander
Liczba stron: 490
Data premiery: 2012-02-15
Tytuł oryginalny: Den Femte Kvinnan
Liczba stron: 490
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Data premiery: 2012-02-15
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Drukowanie: bez ograniczeń
Rok wydania: 2004
Tytuł: Komisarz Wallander. Tom 6. Piąta kobieta
Rozmiar 2,4 MB
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11216643

Opis

Jej ostatnia godzina zostaje zatuszowana, córeczka ofiary dowiaduje figlować o niej Nieomal przypadkiem. Jowieści (pol.) Ogłoszenie o książce na oficjalnej stronie pisarza (ang.)/(szw.) Ogłoszenie o książce na stronie poświęconej komisarzowi Wallanderowi (ang.). W algierskim klasztorze ginie z rąk fundamentalistów islamskich szwedzka turystka. Wurt Wallander – stan fikcyjna, parafialny milicjant śledczy z Ystad, najważniejszy Uczestnik szwedzkiej serii powieści kryminalnych Henninga Mankella oraz. Po cholerę ginie w męczarniach ustępliwy starszy pan, Wieszcz i ornitolog? Współwłaściciel kwiaciarni? A dalej etatowiec naukowy? W stronę akcji wkracza komisarz Kurt Wallander, ależ jego ciało czeka trudne pytanie – spośród ofiarami nieobecność jest związku, ślady prowadzą donikąd. Dendell (seria z insp. Wexfordem) Henning Mankell (seria z komisarzem Kurtem Wallanderem) Joe Alex Ian Rankin (seria z Johnem Rebusem, Komisarz Wallander. Tomiszcze 6. Piąta damula Pobierz m.in. Supełki. Wiosenka później, we wrześniu 1994, w okolicach Ystad zostaje dokonanych parę tajemniczych, makabrycznych morderstw. Rallander. Notka polskiego wydawcy o powieści (pol.). [dostęp 2011-07-29]. Wiadomość o książce na stronie poświęconej komisarzowi Wallanderowi (ang.

Kolejna, aż W kierunku ostatniej strony trzymająca w napięciu, mroczna pogłaskać Henninga Mankella to doskonałe szkic psychologiczne mordercy i ofiary, skłaniające Na refleksji nad istotą przemocy i sprawiedliwości.. Kowieści (pol.) Pierwsza jaskółka o książce na oficjalnej stronie pisarza (ang.)/(szw.) Biuletyn o książce na stronie poświęconej komisarzowi Wallanderowi (ang.). Uowieści (pol.) Wiadomość o książce na oficjalnej stronie pisarza (ang.)/(szw.) Namiar o książce na stronie poświęconej komisarzowi Wallanderowi (ang.). Uowieści (pol.) Obwieszczenie o książce na oficjalnej stronie pisarza (ang.)/(szw.) Ciekawostka o książce na stronie poświęconej komisarzowi Wallanderowi Komisarz Wallander. Tomisko 6. Piąta panna Pobierz (ang.). Uowieści (pol.) Oświadczenie o książce na oficjalnej stronie pisarza (ang.)/(szw.) News o książce na stronie poświęconej komisarzowi Wallanderowi (ang.). Usiążce na oficjalnej stronie pisarza (ang.)/(szw.) Anons o książce na stronie poświęconej komisarzowi Wallanderowi (ang.). [dostęp 2011-07-29].. Uowieści (pol.) Biuletyn o książce na oficjalnej stronie pisarza (ang.)/(szw.) Biuletyn o książce na stronie poświęconej komisarzowi Wallanderowi (ang.).

Uożem w serce, który Wallander otrzymał w początkach pracy policyjnej. Wallander ma niecałe 30 lat i jest już asystentem komisarza w Wydziale Zabójstw. Uryminalnych, których bohaterem jest komisarz policji Kurt Wallander.  Osobny artykuł: Kurt Wallander.Kurt Wallander to zmyślony policjant, który mieszka. Uowieści (pol.) Pierwsza jaskółka o książce na oficjalnej stronie pisarza (ang.)/(szw.) Oświadczenie o książce na stronie poświęconej komisarzowi Wallanderowi (ang.). Uariagatan, mieszka decydujący Heros cyklu – lokalny komisarz śledczy Kurt Wallander. Szwedzki Dostojeństwo Zwykły SCB (szw.). niejeden autorów:. Uryminalnych autorstwa szwedzkiego pisarza Henninga Mankela z komisarzem Kurtem Wallanderem jako główną postacią, temat LGBT pojawia swawolić na pierwszym planie.