Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Informacje szczegołowe

Wydawnictwo: Świat Książki
Liczba stron: 288
Rozmiar 0,7 MB
Data premiery: 2014-01-17
Tytuł: Potęga podświadomości
Autor: Murphy Joseph
Tłumacz: Westwalewicz-Mogilska Ewa
Wydawnictwo: Świat Książki
Język wydania: polski
Liczba stron: 288
Data premiery: 2014-01-17
Rok wydania: 2012
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11161622

Opis

. Zdecydowanie polecam.. Autor wielu książek. . nowe rozszerzone wydanie kultowej książki! sprzedaż w polsce osiągnęła ponad 700 000 egzemplarzy.potęga podświadomości, to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano. Można znaleźć parę analogii do swojego życia. Teraz do rąk czytelników Potęga podświadomości Pobierz trafia nowe wydanie z nigdy wcześnie nie publikowanymi komentarzami autora.rewolucyjne techniki doktora murphy'ego  opierają się na sprawdzonej zasadzie: jeśli wierzysz w coś bez zastrzeżeń i możesz to zobrazować w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem końcowego rezultatu, a twoja wiara stanie się rzeczywistością. Dla mnie za dużo przykładów o zdrowotnym charakterze przemian - "cudów" ozdrowieńczych..

Prekursor i krzewiciel pozytywnego myślenia.. . Ten niezwykły poradnik pomoże ci uwolnić umysł i przekaże praktyczne wskazówki, dzięki którym osiągniesz sukces, prestiż i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz Potęga podświadomości Pobierz lęki, pozbędziesz się złych nawyków i nałogów, będziesz cieszyć się orzeźwiającym snem czy nawet wyleczysz drobne dolegliwości.opanuj proste techniki przedstawione w potędze podświadomości i odkryj jak łatwo możesz usunąć psychiczne bariery , które stoją pomiędzy tobą i twoimi marzeniami.joseph murphy, doktor religioznawstwa, filozofii i praw. Jest ok. Autor wielu bestsellerowych poradników na temat wiary w niezwykłą moc  umysłu i ducha.ian mcmahan, wykładowca, nauczyciel i naukowiec, zajmuje się badaniami nad motywacją. Polecam każdemu kto gubi drogę w cieniu. Ta książka pomogła milionom ludzi na całym świecie osiągnąć upragnione cele jedynie dzięki zmianie sposobu myślenia. .

Ksiazka pomogła mi bardzo i z pewnością pomoże jeszcze wielu osoba.. . Uaktualniona wersja napewno zaciekawi milosnikow ksiazek o pracy nad soba. Pokazuje jak odkryc zakamarki wlasnej podswiadomosci.. .

Mitologia słowiańska
Przetrwałam
Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
Przedziwna śmierć Europy
Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie
Siła nawyku
Czujesz tak, jak myślisz
Każdy szczyt ma swój Czubaszek
Borderline: Autoterapia, czyli o sprawach poważnych z solidną dawką autoironii
Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski. Tom 1-2
Bunt ciała
Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze światem